סוני כמו סוני, הכריזה בתחילת החודש ובאיחור ניכר על זוג טאבלטים שמעט שונים מהנוף המוכר. להפתעתנו, היא החלה למכור את אחד הדגמים, ה-Tablet S בארה”ב, ולא במחיר כל כך מופרז כפי ששיערנו. המכשיר יימכר ברשת Best Buy האמריקאית תמורת $599, כחמישים עד מאה דולרים יותר ממחירי הטאבלט הממוצעים בעלי מפרט דומה, וזול יותר מה-Motorola Xoom וה-Blackberry Playbook.

אם לומר את האמת, סוני לא מביאה חידוש משמעותי פרט לעיצוב החוסר סמטריות המאפשר להניח אותו בזווית על שולחן. מדובר בטאבלט המבוסס על אנדרואיד 3.1 הרץ על מעבד Tegra 2 כפול-ליבה של nVidia במהירות 1GHz, זיכרון RAM של 1GB, מסך בגודל 9.4 אינצ' ורזולוציה של 1,280×800 מסוג LED, עם טכנולוגיית TrueBlack. המסך מאפשר שימוש בעד 10 נקודות מגע בו זמנית, ומנצל את הממשק הייעודי שסוני הלבישה עליו, זאת יחד עם אישור ה-PlayStation Certified, כך שניתן לשחק עליהם את מיטב משחקי הקונסולות כמו גם משחקים ייעודיים חדשים המיועדים גם ל-Xperia Play.

בנוסף, בגבו מצלמה אחורית בעלת חיישן 5 מגה-פיקסל, מצלמה קדמית בעלת חיישן VGA, קישוריות בלוטות' 2.1, WiFi b/g/n, חיבורי אוזניות, מיקרופון, USB וסוללת 5,000mAh וכן מקלט אינפרא אדום לשליטה על שלטי הבית.

האם נזכה לראות כי גם ה-Tablet P יימכר במחיר זול? אנחנו בהחלט נשמח לראות זאת מתרחש.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.