סמסונג (Samsung) עם ה-Gear 2 וה-Gear fit, וואווי (Huawei) עם TalkBand וגם סוני (Sony) עם SmartBand. חברות רבות הציגו צמיד כושר חכם, והחדש של סוני מנסה להביא גם קצת ערך מוסף.

ה-SmartBand SWR10 הוא צמיד חכם ליד העוקב ומנטר אחר המשתמש בכל זמן ובכל מקום, ובאמצעות ממשק חיבור אלחוטי מתחבר לכל מכשיר חכם המריץ את מערכת האנדרואיד (Jelly Bean ומעלה) דרך אפליקציה שמכונה Lifelog. הוא יודע להציג כמה הלכנו, באיזה מהירות, כמה קלוריות שרפנו, לסכם ולהציג ממוצע יומי, זמן שינה, לקבוע מטרות ולמעשה כמעט כל דבר שאנחנו רוצים. בנוסף, ניתן לשמור מיקומים מועדפים, לשלוט על המוזיקה שלנו ועוד. לא בטוח ששוחרי הפרטיות יאהבו את הפרטים הרבים שה-SmartBand אוסף עלינו, אבל זה חלק מהשימוש בכל מוצר דומה.

המוצר כשלעצמו קטן הרבה יותר מהרצועה הנראית לעין. למעשה לא ממש חייבים את הרצועה ואפשר גם לענוד אותו על הצוואר כאמירה אופנתית שכזו. כאשר מוציאים אותו מרצועת הגומי, שיש לציין לגביה שהיא נעימה מאוד למגע ונוחה להפליא, הוא מזכיר יותר זיכרון נייד וקטן. יש לו חיבור microUSB לטעינה, והוא יכול להתחבר למכשיר חכם באמצעות בלוטות' או NFC והוא חסין למים בתקן IP68 המחמיר. בפנים מוצאים שבב עיבוד עם זיכרון השומר את הפעילויות שלנו בכל זמן ומעביר זאת ליישום לשמירה בענן, כך שנוכל לחזור ולעקוב אחר ההתקדמות שלנו.

קרא עוד:  להיט: מעל מיליון צמידי Mi Band 4 נמכרו בתוך 8 ימים

סוני תשיק את הרצועה החכמה כבר בחודש הבא בעולם יחד עם יישום ה-Lifelog במגוון גדול של צבעים, וגם לארץ ה-SmartBand יגיע בהמשך.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.