חברת סוני (Sony) חשפה היום שדרוג לצמיד הניטור שלה, ה-SmartBand (סמארט-בנד) אשר מציג עיצוב חדש יחד עם חיישן דופק בגבו וצבעים שונים.

הצמיד החדש שונה בהבדל משמעותי אחד מהדור הקודם – הוא אינו כולל צג דיגיטלי כלל וכלל, אלא במקום זאת הוא מפעיל התראות שונות שיתקבלו ברטט משתנה בהתאם לסוג ההתראה כמו שיחות, הודעות, רשתות חברתיות ועוד ואפילו ניתן דרכו להחליף שירים בזמן הפעילויות על ידי טפיחה במשטח העליון. חיישן הדופק מסוגל למדוד דופק בכל זמן, פונקציה חשובה לפעילי הספורט אבל לא רק ומשולב יחד עם מד תאוצה המסוגלים יחדיו לנטר את השינויים בתנועת הגוף בכל זמן ולאורך כל היום.

SmartBand 2 חסין למים בתקן IP68 עד לעומק של 3 מטר, ומבצע מעקב אוטומטי אחר פעילויות שונות גם אם לא הגדרנו אותו לכך, כמו לדוגמה הליכה, ריצה, ואימונים גופניים שונים וממפה את קצב הלב של המשתמש מול כל אחת מהפעילויות.

הצמיד מגיע יחד עם אפליקציית Lifelog של סוני המסייעת לעקוב אחר התקדמות ומאפשרת לקבוע מטרות ולנהל את האימונים שלנו באופן יומיומי. האפליקציה גם מספקת מידע על איכות השנה שלנו באמצעות זיהוי תנועת המשתמש במהלך הלילה, וכן שעון מעורר חכם המתוכנן להעיר את המשתמש בזמן הטוב ביותר על סמך מחזור השינה. האפליקציה תסייע גם לאתרו במידה והוא במרחק הקליטה של ה-Bluetooth והוא יתחיל לרטוט ברגע שינתק מגע עם הטלפון.

קרא עוד:  הדגמים החדשים של Amazfit מגיעים לישראל

הסוללה מספקת עד יומיים שימוש ויגיע במספר צבעים, לכשיושק בספטמבר הקרוב.

http://www.youtube.com/watch?v=uNPxN9Heu4g

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.