לאחר שנחשף כבר בתחילת אוגוסט, סוני הכריזה אמש בשקט ובלי השקה מיוחדת על ה-Xperia SL, ואם השם נשמע מוכר, זה בגלל שמדובר באח תאום ל-Sony Xperia S (שסקרנו בעבר). המכשיר נראה זהה לסדרת ה-Xperia האחרונה ונחשב מעט חזק יותר מה-S כאשר השוני היחיד בין המכשירים הוא בתדר המעבד.

ב-SL נמצא מעבד חזק יותר מסוג Snapdragon S3 בעל ליבה כפולה ובתדר של 1.7GHz, זאת בהשוואה למעבד ה-1.5Ghz כפול ליבה הנמצא בגרסת ה-S. בנוגע לשאר המפרט, לא נצפו שינויים ומכיל מסך 4.3 אינצ' ברזולוציית 1280×720 זיכרון לאחסון בנפח 32GB וכן זיכרון RAM בנפח 1GB. גם מצלמת 12 המגה-פיקסלים נשארה לכשהייתה ורץ על מערכת האנדרואיד בגרסת ICS 4.0 הישר מהקופסה (למה לא ג'לי בין?) וכולל מעליו את ממשק המשתמש המחודש מבית סוני.  המכשיר מגיע גם עם אחסון רשת של 50GB בשירות של Box וגם גישה למשחקי פלייסטיישן בזכות ה-PlayStation Certified.

זה נראה כי השקת מכשירים שכאלה הם דבר שבשגרה ככל שמדובר בסוני, גם בגלגולה הקודם עם אריקסון, החברה עשתה מהלך דומה עם מכשירי ה-Xperia ARC וה-ARC S. אנחנו מצפים בקוצר רוח להכרזות הרציניות יותר מבית החברה בתערוכת IFA 2012 שתחל בעוד פחות משבועיים ב-29 באוגוסט, זאת יחד עם שלל הכרזות נוספות.