בעוד סדרת Xperia Z5 עדיין לא הגיעה לכל העולם, נראה כי בחברת סוני כבר חושבים על הצעד הבא. כאשר חברה משיקה את דור חדש, אף אחד לא מופתע אם היא משיקה לצד מכשיר הדגל, גם גרסה פשוטה יותר לשווקים הנמוכים, או גרסה מוגדלת וחזקה יותר לאלו שרוצים יותר, אך על פי הדלפות מאתר Weibo, לסוני יש תכניות ללא פחות מחמישה דגמים עבור מכשיר הדגל הבא שלה – Xperia Z6.

על פי השמועות, ההבדל העיקרי בין הגרסאות יהיה גודל המסך, שיתחיל ב-4 אינץ' ויגיע ל-6.4 אינץ'. ה-Xperia Z6 mini, הקטן שבחבורה, יקבל מסך בגודל של 4 אינץ', כאשר מכאן הגודל רק הולך ועולה. ה-Xperia Z6 Compact יגיע עם מסך בגודל 4.6 אינץ', וה-Xperia Z6, שיהיה הדגם הסטנדרטי, יגיע עם מסך בגודל 5.2 אינץ', בדומה ל-Xperia Z5. במקרה של ה-Xperia Z6 יהיו, כך נראה, שני דגמים מוגדלים במקום אחד: ה-Xperia Z6 Plus עם מסך בגודל 5.8 אינץ', וה-Xperia Z6 Ultra עם מסך עצום בגודל של 6.4 אינץ', מה שמטיל ספק על היותו פאבלט.

כלל המכשירים צפויים להגיע עם שבב ה-Snapdragon 820, פרט ל-Xperia Z6 mini שצפוי להגיע עם שבב Snapdragon 620 המוזל יותר. המכשירים צפויים להציג מפרט דומה, פרט, כאמור, ל-Xperia Z6 mini שיצטרך להתפשר בביצועים כדי שיוכל להמכר בתג מחיר נמוך יחסית. מעבר לכל אלו, ההדלפות מרמזות על טכנולוגית מסך רגיש ללחיצות שאמורה להוות תחרות לטכנולוגיית ה-3D Touch של אפל ותכלל ב-Xperia Z6 וב-Xperia Z6 Plus.

קרא עוד:  שינויים בניקוד של DxOmark הביא את +Galaxy Note 10 למקום הראשון

אלו הן רק שמועות ויתכן כי מדובר במספר אבי טיפוס שסוני בוחנת לקראת הדור הבא שבסופן לא תשיק את כל חמשת המכשירים. בינתיים, ה-Xperia Z5 נמצא אצלנו לסקירה אותה תזכו לקרוא כבר בימים הקרובים.