ה-Playstation 4 הוא מוצר מבוקש. לפי הצהרותיה של חברת סוני, המוצר "כמעט אזל לגמרי" מרוב החנויות המפיצות את הקונסולה, למרות שמשלוח חדש עושה את דרכו אל השוק ברגעים אלה. בנוסף תוכלו להנות מעד 100 משחקים חדשים עד סוף 2014. החדשות האלה מגיעות ממפגש סגור של ראשי חברת סוני היום ואושר בחשבון הטוויטר הרשמי של החברה.

לפי מצגות שהועברו במפגש, כמעט כל המשלוחים של הקונסולה ברחבי העולם היו מוזמנים מראש. "ברוב המקומות ה-PS4 כבר נמכר לגמרי, למרות שמשלוח חדש של סחורה עושה את דרכו אל השוק". גם בישראל המצב זהה: הקונסולה אמנם הושקה רשמית בארץ בסוף חודש ינואר אך חלק גדול מהמזמינים מראש עדיין לא קיבלו את המשלוח המיוחל. לפי הערכות בישפאר (נציגת סוני בארץ), הקונסולה תהיה זמינה בחנויות רק לקראת מרץ-אפריל.

מנהל השיווק של סוני בארה"ב, ג'ון קולר (John Koller), אמר שהם מודעים למחסור של הקונסולה ברחבי העולם, אבל מסביר שההשקה של ה-Playstation 4 שונה מכל השקה שהייתה להם בעבר. בהמשך למפגש נאמר כי עד סוף שנת 2014, צפויים להיות לקונסולה 100 משחקים זמינים למשתמשים. כרגע המשחקים המובילים לקונסולה הם: Call of Duty: Ghosts, Fifa 14 ו-Battlefield 4. המשחקים הפופולריים ביותר יחד עם ה-PS Vita הם: Assassin’s Creed IV: Black Flag, Don’t Starve ו-NBA 2K14.

קרא עוד:  האיחוד של Xbox Live ו-Game Pass הוא Game Pass Ultimate

כתב: דניאל לברן ופורסם לראשונה באתר Vgames