סוני (Sony) הכריזה כי החל מהיום, ה-15 באפריל, ועד ה-5 במאי, תאפשר לכל בעלי PlayStation 4 להוריד בחינם שניים מהמשחקים המוערכים ביותר שיצאו עבור הקונסולה: Uncharted: The Nathan Drake Collection, ו-Journey. המטרה, כמובן, לתמוך ולעזור לאלו המקפידים על כללי הריחוק החברתי המתבקש בזמן מגפת הקורונה.

The Nathan Drake Collection הוא אוסף של שלושת המשחקים הראשונים בסדרת Uncharted, במהדורה משודרגת עבור PlayStation 4. במקור משחקים אלו הושקו עבור קודמתה, PlayStation 3. כל אחד מהם נחשב בזמנו משחק פורץ דרך, והם עדיין עומדים בשורה אחת עם משחקי הפעולה וההרפתקאות החדשים ביותר. Journey הוא מסע סוראליסטי בעולם פנטזיה שגבולותיו וחוקיו אינם תמיד ברורים, וברגע שמתחילים לשחק בו מייד מצוותים עם שחקן נוסף כדי לחוות את ההרפתקה יחדיו.

נציין כי לאחר הורדת המשחק, הוא יישאר בחשבון המשתמש והגישה אליו לא תחסם ב-5 במאי. זו באמת מתנה, ללא הגבלת זמן – התנאי היחיד הוא לממש את ההורדה במהלך תקופת המבצע.

בנוסף, הודיעה סוני כי תעביר סכום של 10 מיליון דולרים לטובת קרן סיוע שתחלק מענקים למפתחי משחקים עצמאיים מכל העולם, שתקופת המגפה עשויה להקשות עליהם מאוד כלכלית. החברה תפרט בהמשך כיצד יוכלו המפתחים לפנות אליה ובאילו קריטריונים יהיה עליהם לעמוד בכדי לזכות בסיוע.

עוד בנושא: