בשבוע שעבר סוני (Sony) הכריזה על ה-Xperia Z4, מכשיר הדגל החדש של החברה. עם זאת, על-פי מספר דיווחים, ה-Z4 מיועד לשיווק באופן בלעדי ביפן. עם זאת, ייתכן כי המכשיר בכל זאת יגיע למערב, אבל תחת השם +Xperia Z3.

ה-Xperia Z4 בעל מסך בגודל 5.3 אינץ', באבחנה של 1080P, מעבד Snapdragon 810 ו-3 ג'יגה בייט של זיכרון עבודה מהווה שדרוג זניח ביחס למכשיר הדגם הקודם של החברה. אפשר אף לומר שהשם +Xperia Z3 אפילו ראוי יותר למכשיר הזה. השם מגיע ישירות מהאתר של סוני. מקורו במסמך לבן שפרסמה החברה אודות ה-SCR30 Style Cover Window. מדובר בכיסוי מגן חכם המיועד למכשיר ה-Xperia Z4, אך רשום כי הכיסוי מתאים ל-+Xperia Z4/Z3. סוני מאז הסירה את המסמך אך גרסה מוטמנת שלו עדיין זמינה.

יש לציין כי הדבר אינו מצביע על כך שבוודאות ה-Xperia Z4 ו-+Z3 אחד הם וכי ייתכן שהאביזר פשוט מתאים גם למכשיר שטרם הוכרז באופן רשמי על-ידי סוני.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.