העיצוב של הפלייסטיישן 4 (PlayStation) הוא החביב עלינו מבין קונסולות הדור החדש, אך בסופו של דבר גם הוא עשוי להתחיל להיות מעט משעמם. ובכן, לא עוד. סוני (Sony) מציעה עתה לרכישה כיסויים מתחלפים עבור הקונסולה.

את היוזמה בעלת השם 'Project SkyLight' סוני מציגה בבלוג הפלייסטיישן הרשמי שלמעשה מודיעה על הכוונה של החברה להציע כיסויים מתחלפים לקונסולה, בעיצובים מיוחדים ברוח משחקים מסוימים. כך, בשלב הראשון, עד שהתוכנית תושק באופן מלא, סוני מציעה כיסויים במהדורה מוגבלת עם אומנות מתוך הכותרים The Order 1886 ו-Little Big Planet 3 עליהם הכריזה בכנס ה-PlayStation Experience.

מדובר בחיפוי שמכסה את הכונן הקשיח וניתן להחלפה בקלות יחסית בכל קונסולת פלייסטיישן. הכיסויים מוצעים למכירה במחיר של 25 דולר ליחידה וניתנים להזמנה דרך החנות המקוונת של סוני.

נזכיר כי בעבר גם מיקרוסופט (Microsoft) השיקה כיסויים מתחלפים עבור קונסולת האקסבוקס 360 (Xbox) המקורית אך אלו לא נחלו הצלחה מסחרית.

סרטון: כיצד להסיר את כיסוי הכונן הקשיח בקלות, והחליף לכיסוי חדש

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.