סוני (Sony) החליטה לעלות על גל הקונסולות הקלאסיות הממוזערות של נינטנדו (Nintendo). החברה הכריזה על השקת קונסולה מלאת נוסטלגיה משלה – PlayStation Classic. מדובר בגרסה מוקטנת של קונסולת ה-PlayStation המקורית.

ל-PlayStation Classic יש בדיוק את אותו מראה אפור ואותה צורה כמו הקונסולה שהולידה את המשפחה, רק שזו קטנה ב-45% בהשוואה לקונסולה שהושקה ב-1994. המארז של הקונסולה החדשה כולל צמד שלטים, כבל HDMI לחיבור לטלוויזיות מודרניות וכבל הטענה מסוג USB, אך ללא מטען.

הקונסולה תגיע עם אוסף של 20 משחקים מאפיינים, ביניהם ניתן למצוא כותרים בולטים כמו: Tekken 3, Final Fantasy VII, Ridge Racer Type 4 ועוד. רשימת הכותרים המלאה תפורסם בהמשך.

צרכנים יוכלו להניח את ידיהם לראשונה על פיסת הנוסטלגיה הזו ב-3 בדצמבר, תאריך שנבחר לציון 24 שנים להשקת הקונסולה המקורית. היא תוצע למכירה במחיר מומלץ לצרכן של 100 דולר.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.