סוני (Sony) צפויה לחשוף בתערוכת IFA גם צמד שעונים חכמים חדשים.צמד השעונים החכמים החדשים, או ליתר הדיוק שעון חכם ורצועה ספורטיבית, אמורים למעשה להוות את תשובתה של סוני למתקפת השעונים והרצועות החכמים שצפויים להיחשף בשבועות ובחודשים הקרובים

עפי הדיווחים האחרונים, השעון החכם שייקרא SmartWatch 3 אמור להיות הדומיננטי והמוביל מבין השניים. השעון, יבוסס מן הסתם על מערכת ההפעלה לפריטים לבישים, ה-Android Wear, אותה חשפה גוגל (Google) לא מזמן. אולי כניסיון להצטרף לטרנד השעונים המרובעים שצץ לאחרונה, צפויה סוני לצייד גם את השעון המדובר במסך זהה. מידת המסך תהיה כפי הנראה 1.68 אינץ' ברזלוציית 320×320 פיקסלים . בנוסף השעון צפוי לתמוך בתקן IP58, מה שמבטיח לו אפשרות לשהייה מתחת למים עד לעומק של כ-5 מטרים למשך כ-30 דקות. אבל, טרם צוין מה תהיינה תכונותיו של השעון החכם, למרות שסביר להניח שיציע תכונות הזהות לאלו של יתר חבריו השעונים.

פריט הלבוש השני, הוא למעשה רצועה ספורטיבית חכמה המצטרפת לליין רצועות ה-SmartBand אותה השיקה סוני לפני כחצי שנה. הרצועה החדשה תיקרא כפי הנראה SmartBand Talk – מה שמרמז אולי על כוונתה של סוני לכלול בה גם אפשרות דיבור ואולי גם המשכיות של השיחה המתבצעת מהטלפון החכם. נוסף על כך, הרצועה, בניגוד לרצועת ה-SmartBand הקודמת, כן תכלול תצוגת מסך וכמובן, ניטור פעילותו הגופנית של המשתמש בדיוק כפי שהוצג בדגם הקודם.

איו ספק כאמור כי סוני הפיקה לקחים והכינה שיעורי בית רבים מהכנסים הקודמים. מעניין יהיה לראות אפוא כיצד משפחת ה-Xperia תתרחב עם יתר המוצרים החדשים, שצפוייה השנה להיות עמוסה במיוחד.

קרא עוד:  שעון Amazfit Verge 2 הוכרז: eSIM וחיישן אק"ג במחיר נגיש