סוני אריקסון הכריזה רשמית על ה-XPERIA X8, מכשיר אנדרואיד חדש שנחשפנו אליו כבר אתמול, ונדחק בין ה-XPERIA X10 הנוכחי לבין ה-X10 מיני, לכן מעט לא ברור המהלך של סוני אריקסון שכן הוא דומה לדגם המיני. המכשיר הוא גם מסדרת GreenHeart, המכשירים הירוקים של סוני אריקסון המיוצרים מחומרים ממוחזרים ומפסולת מתכלה.

בדומה לשאר סדרת ה-X10, המכשיר רץ על גרסת אנדרואיד 1.6, אולם החל מהרבעון השלישי השנה, צפוי שדרוג לכלל הסדרה לגרסה 2.1, יחד עם ממשק ה-Timescape וה-Mediascape, שאף יוסיף יכולות צילום HD לחלק מהמכשירים.

כפי שנחשפנו אתמול, למכשיר מסך מגע 3 אינצ’ ברזולוציה HVGA מסוג capacitive, מעבד 600MHz, יחד עם מצלמה 3.2 מגה פיקסל, קישוריות WiFi ו-Bluetooth ותמיכה בדור 3. תמצאו אותו בחנויות ברחבי העולם בחודשיים הקרובים במגוון צבעים. מחירו יעמוד על כ-$300.

עדכון: צפו בסקירת וידאו ראשונה בהמשך.

עדכון 2: Sony Ericsson משיקה את Xperia X8 – עם אנדרואיד 1.6

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.