אחרי כמה הדלפות "רשמיות" של ה- Xperia X3 מבית סוני אריקסון שכללו בין היתר תמונות שונות וסרטוני וידיאו אשר הציגו את ממשק המכשיר, צורתו ועוד פרטים שונים, אנו מקבלים את אחד הדברים היותר מעניינים על מכשיר האנדרויד הראשון של סוני אריקסון – תמונה חייה של המכשיר בגרסתו הסופית.

אל המכשיר נחשפנו לפני קצת יותר מ- 3 חודשים בהדלפה מקרית או לא בגרסת הפרוטוטייפ הראשונה שלו שמאז הוא שונה פלאים. לאחר מספר ימים לאחר מכן תזכינו לצפות בוידיאו המציג את ממש המשתמש של המכשיר (ממשק האנדרואיד בהתאמה של סוני אריקסון לראשונה אי פעם). עכשיו אנו זוכים גם לתמונה הראשונה הרשמית של המכשיר בגרסה העיצוב הסופית שלו. נכון שהתמונה לא מספקת הרבה פרטים אולם זהו הסימן המודיע על "בוא האביב" וההכרזה הרשמית ההולכת ומתקרבת אלינו.

המהומה סביב המכשיר הידוע גם בשם Rachael (רחל?), איננה נובעת רק בגלל המראה היוקרתי שלו אלא גם בגלל מה שמסתרר ממתחת לציפוי הפלסטיק/מתכת. המכשיר שיפעל באמצעות מערכת ההפעלה אנדרואיד מגיע עם מעבד עוצמתי ומהיר מסוג Qualcomm QSD8250 Snapdragon 1 GHz, קישוריות שונות כגון HSDPA, Wi-Fi ואף מקלט GPS משולב. גם בצד הגאדג'טי של העניין המכשיר אינו נופל ונוכל לראות בו מסך מגע capacitive בגודל 4 אינץ' ורזולוציה גבוהה של 852×480 ומצלמת 8MP עם פוקוס אוטומטי.
אנחנו מצפים לראות יותר תמונות חיות, ואנו מניחים שזה יקרה בקרוב מאוד. (מקור).