כפי שכולם יודעים המון זמן, דובר ברשת על מכשירי ה- X2 וה-X3 (המוכר בשם Rachael) כמכשירים הבאים של סדרת האקספריה, מותג העסקים של סוני אריקסון. היום נחשף בשני אתרים מידע נוסף המראה כי יתכן והם קרובים אלינו מאוד.

למכשיר ה- X2 (השמאלי בתמונה) נחשפו תמונות חדשות ועדכונים נוספים ששוב מראות כי למרות כל הספקות הרבות, המכשיר אכן קיים. על פי המידע האחרון, ידוע כי למכשיר מצלמת 8MP עם פוקוס אוטומטי צילום וידיאו, מסך מגע OLED בגודל של 3.5 אינצ', חיישן תנועה לסיבוב מסך אוטומטי, רכיב A-GPS, יציאת 3.5 מ"מ לחיבור האוזניות, מעבד מהיר יותר שכרגע לא ידוע באופן ודאי, זיכרון RAM של 512MB ואפשרות סנכרון המכשיר עם קונסולת ה- PS3 שהופך את המכשיר לשלט. כפי שכבר ציינו בעבר, מערכת ההפעלה שבמכשיר מבוססת על WinMo בגרסת 6.5 ,לכן ככל הנראה לא נראה את המכשיר לפני יציאתה הרשמית של המערכת ע"י מיקרוסופט.

מכשיר ה- X3 (שראינו גם את הממשק החדש המגיע איתו), הוצא להזמנה מוקדמת על ידי מוכר כלשהו בחנות המקוונת של Expansys וכל מי שרוצה יכול להזמין. עם הכנסת ההזמנה נחשפו פרטים חדשים והמפרט המלא: מסך 4 אינצ' 800×480, מצלמת 8 מגה פיקסל עם זום דיגיטלי x8 והקלטת וידאו ב-30fps, קישוריות WiFi ו-Bluetooth 2.1, מקלט A-GPS, כניסת אוזניות 3.5 מ"מ וכרטיס זיכרון microSD

קרא עוד:  הדמיות ראשונות ל-iPhone SE 2: אין חידושים דרמטיים

חסרונו היחיד של המכשיר הוא תדרי המכשיר (900 / 2100) המיועדים עבור הדור השלישי, מה שאומר כי המכשיר יפעל רק באזור ארה"ב, אוסטרליה וכן גם בישראל אך רק ברשת פלאפון, במידה ויגיע.
לפרטים נוספים כמו מחיר ותדרים מלאים נצטרך לחכות להודעה הרשמית של סוני אריקסון, אך גם ה- X2 וגם ה-X3 נראים היום קרובים מתמיד.
(מקור1, מקור 2)

sony-ericsson-rachael-expansys