se x10 mini and pro

את ה- Xperia X10 של סוני אריקסון יצא לנו לראות ממש לא מזמן אך העולם עדיין ממתין לו בציפייה כשיושק במרץ. עד אז, הכריזה סוני אריקסון בתערוכת MWC אשר מתקיימת ברגעים אלה בברצלונה על שתי גרסאות חדשות ל-X10: ה- Xperia X10 Mini וה-Xperia X10 Mini Pro  שייתכן שלא ממש מחדשים לנו, אבל בהחלט זוכים למראה חמוד (מידי?) שיגרום לכם לרצות אחד כזה.

מדובר בשתי גרסאות שממש זהות ל-X10 המקורי בכל הקשור לקו העיצובי אולם גודלם יהיה קטן יותר. גם ההבדל בין ה-X10 Mini ל-X10 Mini Pro הינו המקלדת המלאה שנוספה ל-Mini Pro. שני המכשירים מגיעים עם מערכת ההפעלה אנדרואיד בגרסה 1.6, ממש כמו אחיהם הגדול אך יתכן ובעתיד בשל הגרסאות החדשות של מערכת האנדרואיד, תשתדרג גרסת המכשיר לאחת מהאחרונות בעת השקתו.

בנוסף למערכת האנדרואיד, כוללים המכשירים גם מעבד Qualcomm MSM7227 במהירות 600MHz, תמיכה בתדרי quad-band EDGE ו- 3G, קישוריות Wi-Fi ובלוטות', מצלמת 5MP עם פוקוס אוטומטי ונורת LED, מקלט A-GPS, כרטיס זכרון בנפח של 2GB הכלול בערכה, ופרט לכך הם זהים ל-X10. את הממשק ה-Timescape החדיש של סוני אריקסון על גבי האנדרואיד כבר הספקנו להכיר אשר כולל מספר רב של אפליקציות לתמיכה ברשתות החברתיות השונות כדוגמת Facebook ,Twitter ועוד. את שני המכשירים יעטר מסך מגע בגודל של 2.5 אינץ' (מסך קטן יחסית בהשוואה ל-4 אינצ' שב-X10) ברזולוצית QVGA עם שלושה מקשים בתחתית הכוללים מקש תפריט, מסך הבית וחזרה.

קרא עוד:  וואווי תקנה מודמים ל-5G ממדיה-טק לשילוב במכשירי ביניים

את המכשירים אנו צפויים לראות ברבעון השני של השנה וזאת יחד עם ה- X10 כשיוצעו במספר רב של צבעים הכוללים שחור, לבן פנינה, ליים, ורוד, אדום וכסף. למרות גודלם הקטן והמקלדת המלאה, אין אנו צופים הצלחה אדירה למכשירים בשל גודלם המיוחד, אך אנו מקווים לפחות כי ה-Vivaz יעמוד בזמנים ויגיע מהר לחנויות. המפרט המלא בהמשך.