בשורה משמחת ללקוחות סוני אריקסון. החברה הודיעה כי כל מכשירי האנדרואיד מסדרת Xperia האחרונים שהושקו, יקבלו שדרוג לגרסת האנדרואיד 4.0 (Ice Cream Sandwich), זאת שכידוע עדיין לא הושקה רשמית.

המכשירים שישודרגו הם ה-Ray, Arc, Arc S, neo, mini, mini Pro וכמובן ה-Play, שהמשותף לכל המכשירים היא גרסת ה-Gingerbread.  לפני השדרוג המיוחל, החברה תפיץ עדכון לכל מכשירים אלה לגרסת 2.3.4 המספקת מספר פיצ'רים למכשירי סוני אריקסון כמו ממשק צילום לתמונות פנורמה גם ב-3D לצפייה בטלוויזיות תומכות, אפליקציה לצילום מסך מובנה ותמיכה ב-USB on-to-go בעמדת עגינה ייעודית שמוכרת החברה (LiveDock).

עדכון ה-ICS צפוי כידוע להיות גדול ורחב היקף, ויביא מספר פיצ'רים וחידושים שעדיין לא כולם נחשפו. יש לציין כי בסוני אריקסון העולמית מעט סייגו את הדברים שנאמרו על ידי סוני אריקסון באנגליה, לכן נראה שזו הייתה פליטת פה מוקדמת מהמתוכנן, אבל בהחלט מעודדת את הלקוחות שרכשו את המכשירים. (מקור)

 

עדכון: תגובתה הרשמית של סוני אריקסון אומרת כי אין כרגע החלטה לגבי עדכון מכשירי ה-Xperia לגרסת ICS. להלן ההודעה המלאה:

Sony Ericsson has made no official decision to update its 2011 Xperia phones to Android 4.0 – When it comes to future platforms of the Android OS, we will make them available to consumers in a timely manner, as long as they improve the user experience and are viable from a hardware point of view

קרא עוד:  סמסונג השיקה טלפון מוקשח חדש עם סוללה נשלפת

עדכון 2 (21.10.2011): אחרי השקת ה-ICS, סוני אריקסון מסרה כי כל סדרת Xperia האחרונה תשודרג.

וידאו: הפיצ'רים החדשים באנדרואיד 2.3.4 למכשירי סוני אריקסון

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.