לא רק ה-PlayStation NGP של סוני ייפגע מהרעידה ביפן אלא גם המכשירים החדשים של החברה המשותפת של סוני ואריקסון ייפגעו.

סוני אריקסון שחררה הודעה בה היא מודיעה על עיכוב בהשקה המתוכננת של ה-Xperia Neo, זאת בשל הרעידה שהתרחשה לפני חודש ביפן אשר גרמה לעיכוב בשרשרת האספקה, מה שגרם בסופו של דבר לדחייה בייצור ה-Neo ברבעון נוסף וכעת הוא מתוכנת לצאת ברבעון השלישי (יוני-אוגוסט) בהמשך השנה.

“סוני אריקסון ממשיכה לבצע הערכות מצב על השפעת המצב ביפן על החברה, יש לנו מידע ממפעילות ומפיצים כי אספקות המכשירים ה-Xperia Play ,Xperia Arc ו-Xperia Neo נפגעו. Xperia Neo כבר הגיע לשוק בכמויות מוגבלות, עם זאת בשל השיבושים בשרשרת האספקה הנובעים מהמצב ביפן, אנו נדרשים להעביר את השקת המכשיר שתוכננה לתחילת רבעון שלישי.”

סוני אריקסון מסרה בהודעה כי גם אספקות ה-Arc וה-Play ייפגעו כאשר מכשירים אלה כבר הושקו בעולם לכן הפגיעה תתבטא בחוסר במלאים בחלק מהשווקים, כשרק בתחילת החודש הושק ה-Play באירופה, לכן מעניין לדעת האם גם שם ירשמו חוסרים. (מקור)

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.