כפי שציפינו, ה-Sony Ericsson Vivaz הושק בישראל על ידי ברס אלקטרה, נציגת סוני אריקסון. ה-Vivaz הוא המכשיר הראשון תומך צילום HD המושק ברשתות הסלולר בארץ וממשיך את מכשיר ה-Satio המבוסס על מערכת הסימביאן S60. מצלמת ה- HD של ה- Vivaz מאפשרת צילום וידאו איכותי ב- 720P ב-24 פריימים לשנייה עם מקש יעודי לצילום וידאו, לצד צילום תמונות סטילס איכותיות ב-8.1 מגה פיקסל עם פוקוס אוטומטי, מייצב תמונה וזיהוי פנים וחיוך. למכשיר מסך מגע בגודל 3.2 אינצ' 360×640, קישוריות WiFi, יציאת טלוויזיה לחיבור מסך חיצוני, קישוריות Bluetooth ו-Wi-Fi 802.11 b/g וחריץ microSD.

מיקי ברקן, מנכ"ל ברס אלקטרה יבואנית סוני אריקסון לישראל מסר כי "סוני אריקסון ממשיכה לשים דגש על חוויית משתמש עשירה ונוחה. ה- Vivaz מצטרף למשפחת מכשירי המולטימדיה של סוני אריקסון שהשקנו השנה, בהם ה-Satio שהיה הסלולרי הראשון בארץ עם מצלמת 12 מגה פיקסל. גם ב-Vivaz שמנו דגש על תקשורת מהירה ומבדרת. את סרטוני ה-HD והתמונות האיכותיות שניתן לצלם ב- Vivaz, ניתן להוריד ישירות ל- You Tube או לפיקאסה בלחיצת כפתור מהירה, זאת לצד קיצורי דרך לפייסבוק ולטוויטר ול-SNAPTU".

את המכשיר יהיה ניתן להשיג ברשת סלקום ובחנות הקונספט שבהרצליה. הוא יהיה זמין בצבע שחור עם העיצוב הגב הקמור לאחיזה נוחה יותר שאנו רואים לאחרונה במכשירי סוני אריקסון. עדיין לא ברור האם הוא יגיע לרשת פלאפון.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.