אחת מסדרות הטלפונים האהובות ביותר של סוני-אריקסון זכתה הבוקר לעדנה מחודשת, כאשר החברה הכריזה בבריטניה על סמארטפון חדש העונה לשם Live with Walkman.

"לייב" הוא מכשיר מגע המריץ את מערכת ההפעלה אנדרואיד בגרסתה האחרונה ומעוצב בקווים עגלגלים לפי מיטב מסורת קווי "הקימור האנושי" של החברה עם מוטיבים אחרים המוכרים ממכשירים קודמים שיצאו תחת מותג המוסיקה Walkman, ומספר חידושים מרעישים – תרתי משמע: הראשון הוא הרמקולים הסטריאופוניים הממוקמים בגב המכשיר ומגובים ע"י טכנולוגיה ייעודית בשם xLoud לשיפור איכות הקול בעוצמות שמע גבוהות, המעניקה ניצול מיטבי שלהם; השני הוא ה-Infinity Button, תכונה מרכזית בנגן המוסיקה עטור השבחים של סוני-אריקסון, המאפשרת למצוא שירים נוספים מהאמן המתנגן כרגע. כאן נוספו, מלבד קליפים מיו-טיוב, גם מידע ביוגרפי ומילות שירים, ויש סיכוי סביר כי בעדכון הגרסא הבא למכשירי ה-Xperia יקבלו גם הם את ההרחבה הזו; השלישי, ואולי החשוב מכולם, הוא Qriocity, שירות הזרמת המולטימדיה של סוני, המקנה למנויים גישה למוסיקה וסרטים בהזרמה ישירה. זוהי הפעם הראשונה ש-Qriocity משולב בטלפון של החברה, ונראה כי היא מתחילה למנף את מכשיריה לטובתו כפי שאפל מינפה בזמנו את האייפון והאייפוד כדי להפוך את iTunes לשירות רכישת המוסיקה הפופולארי בעולם.

בנוסף לחידושים, תמצאו כאן את כל מה שאפשר לצפות לו ממכשיר מולטימדיה של סוני-אריקסון: שילוב מלא של פייסבוק בספר הטלפונים, היומן, גלריית התמונות ונגן המוסיקה, אפליקציית גילוי המוסיקה (חלק מממשק TimeScape) המעדכנת אתכם בשירים שחבריכם מאזינים להם (גם כאן דרך פייסבוק, עם תוספת טוויטר), יישום TrackID לזיהוי אוטומטי של שירים המתנגנים ברדיו או בנגן המוסיקה דרך שרתי סוני ועוד.

קרא עוד:  כל הטלפונים נראים אותו הדבר? תראו איך הם נראו בעבר

מבחינת מפרט, מדובר במכשיר המיועד לקהל היעד הצעיר והחסכן: מעבד 1GHz מדגם שלא פורט, מסך בגודל 3.2 אינצ' מצופה זכוכית מינרלית (אותה זכוכית הנוכחת גם ב-Arc), מצלמה אחורית בעלת חיישן 5 מגה-פיקסל, מבזק LED, מיקוד אוטומטי ויכולת צילום וידאו ב-HD 720p ומצלמה קדמית לשיחות וידאו (בעיקר דרך Skype, שסוני-אריקסון היתה בין יצרניות האנדרואיד הראשונות לתמוך בה).

המכשיר צפוי להגיע לשווקים נבחרים ברבעון האחרון של השנה (רבעון החגים), אך ספק גדול אם יגיע לישראל, בהתחשב בכך ששירות Qriocity, המהווה את אחד מיתרונותיו הבולטים, אינו מוצע בארץ. (מקור)