סוני אריקסון, שבקרוב תהפוך רק לסוני תציג מספר מכשירים בתערוכת MWC הקרובה ועל פי הדיווחים ברשת, ה-LT28at או בשמו Super Phone, יהיה מכשיר הדגל של החברה. הפרטים שמגיעים אלינו הם לכל הפחות מרשימים, וכי המידע שנרשם באתר קבוצת התקשורת של תקן ה-Bluetooth מצייר לנו מכשיר תחת המותג ה-Xperia חזק ויוקרתי.

המידע המתקבל אומר כי המכשיר יבוסס על פלטפורמת ה-Medfield של אינטל, כך שהמעבד בפנים הוא מעבד האטום בפלטפורמה החדשה וייתכן כי הוא יהיה בין הראשונים אשר ייבוססו על המעבד של אינטל. מסך המכשיר בגודל 4.55 אינצ’ מסוג “Reality Display” התומך ברזולוציה של 720p וזוג המצלמות שבמכשיר יאפשרו צילום ברזולוציה 13 מגה פיקסל לזו שמאחור ועוד קדמית שתאפשר צילום וידאו ב-720p, כך שיחות וידאו הולכות להיות הרבה יותר איכותיות. בנוסף, המכשיר יתמוך גם בתקשורת HSPA וגם ב-CDMA וכן קישוריות ה-WiFi תתמוך ב-2.4GHz זאת לצד 5GHz בעלת הטווח הגדול יותר.

כל הפרטים על ה-Super Phone של סוני, עד כמה שהיינו רוצים לראות אותו במציאות, עדיין מסוייגים ואין מספיק דיווחים נוספים מעבר לכך אך העובדה כי המידע מגיע מגוף רשמי אומר כי יש בסיס לדברים.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.