מכשיר נוסף של סוני אריקסון נחשף, זאת לאחר השמועות הרבות בדבר Xperia Play, Anzu, ועוד מכשירים לא מזוהים אחרים. הפעם מדובר במכשיר שעוד לא שמענו עליו בעבר, וככל הנראה מדובר בממכשיכו של ה-Vivaz הנמכר בישראל. אלדר מורטזין מאתר MobileReview האחראי על החשיפה, סיפק לנו מפרט מלא. כרגע המכשיר מכונה Sony Ericsson MT15i ולכן לא ברור סופית האם הוא אכן ה-Vivaz 2 כפי שמורטזין מכנה אותו, אך המפרט מעניין לא פחות כשהוא חלק מסדרת Xperia.

אם ה-Vivaz היה מבוסס על מערכת ה-Symbian, כאן תמצאו את מערכת האנדרואיד בגרסה 2.3 יחד עם הממשק הייעודי של סוני אריקסון. זה גם מתחבר לדברים שאמרו בחברה כי תפסיק את התמיכה במערכת ה-Symbian, ולכן הגידול הטבעי היא מערכת האנדרואיד. מבחינת המפרט, מדובר במכשיר בעל מסך מגע של קצת פחות מ-4 אינצ' ברזולוציה של 854×480 בטכנולוגית ה-Reality Display (הקיימת ב-SE Arc), מעבד 1GHz Qualcomm יחד עם מאיץ גראפי Adeno 205 וזיכרון של 512MB RAM.

בצד המצלמה, תמצאו את חיישן ה-8 מגה פיקסל עם צילום HD, זאת בנוסף לקישוריות ה-WiFi ,Bluetooth, חריץ microSD וסוללת 1500mAh. את המכשיר אנו מצפים לראות בתערוכת MWC יחד עם עוד מספר רב של מכשירים נוספים.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.