האוזניות היחודיות של סוני אריקסון, ה-MH907, יגיעו לישראל עד סוף השנה. כזכור, אלו אוזניות המופעלות בתנועה, ומאפשרות קבלת שיחות וניתוקם ללא צורך במגע בטלפון או בשלט, אלא על ידי הוצאה והכנסה של האוזניה. ברגע שתכניסו את האוזניות לאוזניים, המוזיקה תחל לנגן.

מחירם עוד לא פורסם.

סוני אריקסון משנה את חוויית המוזיקה !

מציגה חידוש עולמי : MH907 – אוזניות המופעלות בתנועה

סוני אריקסון משנה את חוויית המוזיקה ומציגה חידוש עולמי: MH907 – אוזניות האפשרות להאזין למוזיקה ולקבל שיחות באמצעות תנועה וללא לחיצת כפתור. אוזניות המגע החכמות מרגישות את המשתמש ופועלות בצורה פשוטה; הכנסת שתי האוזניות לאוזניים מפעילה את המוזיקה, הוצאת אחת מהאוזניות עוצרת את המוזיקה וכן מאפשרת מענה לשיחה. השבת האוזניה לאוזן מנתקת את השיחה ומחדשת את המוזיקה.

האוזניות הפועלות באמצעות טכנולוגיית ה- SensMe™ של סוני אריקסון, המאפשרת תפעול ללא לחיצת כפתור, בנוסף לאיכות השמע המעולה של מכשירי סוני אריקסון, מספקות חוויית מוזיקה מושלמת- בדיוק כמו שמוזיקה אמורה להישמע.

לרגל השקת האוזניות יצר האינמטור השוודי הידוע כריסטופר סטרום, סרטון משעשע המדגים את השימוש בטכנולוגיה החדשנית. ניתן לצפות בסרטון בכתובת הבאה: www.sonyericsson.com/putyourearsincontrol

ג'ייקוב סטן, סגן נשיא סוני אריקסון אביזרים מסר כי, "באמצעות ה- MH907 ניתן להישאר מחובר כל יום וכל היום, פשוט באמצעות הכנסת או הוצאת האוזניות, ללא לחיצת כפתור או שימוש בשלט. אנו בסוני אריקסון ממשיכים את המחוייבות לספק ללקוחותינו חוויית בידור ותקשורת מושלמת, ולכן השקנו חידוש עולמי התואם את האסטרטגיה של החברה ליצור מוצרים וממשקים כיפיים ואינטראקטיביים".

קרא עוד:  מתגעגעים לקסטות? הווקמן חוזר עם חיבור Bluetooth

אוזניית ה- MH907 נוחה משום שהיא ארוכה במיוחד (164 ס"מ) ותשווק בצבעים לבן/צהוב וטיטניום. האוזניות תומכות במכשירי סוני אריקסון בלבד והן יושקו בישראל לקראת סוף 2009.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.