סוני אריקסון חוזרת למכשירי ה-Walkman ומשיקה ברשת פלאפון את מכשיר ה-Live With Walkman (לייב עם וולקמן) על גבי מערכת האנדרואיד ומיועד לקהל הצעיר והחסכן

בדומה לסדרות הווקמן הוותיקות (W995, W705), המכשיר מגיע עם מגוון פיצ’רים וחידושים יחודיים: תחילה אלו הם הרמקולים הסטריאופוניים הממוקמים בגב המכשיר ומגובים ע"י טכנולוגיה ייעודית בשם xLoud לשיפור איכות הקול בעוצמות שמע גבוהות, המעניקה ניצול מיטבי שלהם; התוספת השנייה היא ה-Infinity Button, תכונה מרכזית בנגן המוסיקה עטור השבחים של סוני-אריקסון, המאפשרת למצוא שירים נוספים מהאמן המתנגן כרגע. מלבד קליפים מיו-טיוב, נוסף גם מידע ביוגרפי ומילות שירים. והתוספת האחרונה, ואולי החשובה מכולם היא Qriocity, שירות הזרמת המולטימדיה של סוני, המקנה למנויים גישה למוסיקה וסרטים בהזרמה ישירה. כל זאת נוסף על שירות ה-TrackID המאפשר לקבל מידע ישירות מהרשת על השיר המנוגן וכן כולל את שירותי Musix ו-SuperTV של פלאפון.

מערכת האנדרואיד מגיעה כאן בגרסה 2.3.4 יחד עם ממשק ה-Timescape זאת על גבי מסך מגע 3.2 אינצ’ חסין לשריטות (אותה זכוכית הנוכחת גם ב-Arc), מעבד 1GHz מדגם Scorpion, מצלמה אחורית בעלת חיישן 5 מגה-פיקסל, מבזק LED, מיקוד אוטומטי ויכולת צילום וידאו ב-HD 720p ומצלמה קדמית לשיחות וידאו.

מחיר המכשיר ברשת פלאפון יעמוד על 59.9 שקל בחודש (2,156.4 שקל סה”כ) ולמדברים מעל 250 שקל בחודש יקבלו את המכשיר בהחזר מלא וזמין לרכישה החל מהיום.