ברור לנו כי בסוני אריקסון מרגישים טוב עם שילובה של מערכת הסימביאן S60 בגרסה 9.4 במכשירה החדש, הסאטיו. הסימביאן S60 אותה פיתחה והוציאה נוקיה בגרסת המגע שלה למכשירי N97 ו-5800 שהחלו את הגל, עושים דרכה לחברות אחרות וכעת  מתכננים בסוני אריקסון להשיק דגם נוסף שיריץ את מערכת ההפעלה Symbian S60 בנוסף לסאטיו.

את ה- Kurara כבר פגשנו עם תמונה לא מובנת וכעת מספר תמונות נוסף הודלף לרשת במכוון או לא, ומציגים את המכשיר מכל צדדיו השונים וכן את מערכת ההפעלה אותה הוא מריץ, שהיא כמו שציינו בתחילה, סימביאן S60. לפי הדיווח, יכלול המכשיר מסך מגע AMOLED בגודל 3.5 ומצלמת 8MP, כשהחלק המעניין ביותר היא האפשרות להקליט וידיאו באיכות HD, מלאה או לא עדיין לא ידוע. למרות שהתמונות נראות אמיתיות, אנו בטוחים כי בשבועות הבאים נדע האם מדובר בתמונות של מכשיר אמיתי או שמה מדובר בעבודה גראפית מעולה למכשיר קונספט בלבד (מקור1).

עדכון:
מספר תמונות חדשות של המכשיר הודלפו ובהם נראה המכשיר בצורה ברורה יותר, כאשר עם התמונות הגיע גם אחד הפרטים היותר חשובים שהוא, צילום ה- HD יהיה ב- 720P ולא ב- HD מלא. אתם מוזמנים לצפות בתמונות החדשות אשא מוכיחות את קיומו של המכשיר וכי נוכל לראותו מוכרז ואף משווק כבר במחצית הראשונה של 2010 (מקור2).