אתר gsmarena קיבל לידיו תמונה של מכשיר חדש שלא נראה עד היום, כמעט. הפעם האחרונה שראינו תמונות דומות היו במכשיר ה- Kurara שהתברר כמכשיר ה-U5i החלש יותר, אולם יתכן ודווקא תמונה זו היא תמונות האמיתית של המכשיר. לעומת כל מה שידענו עד היום בנוגע ל- Kurara או ל- U5i, המכשיר שבתמונה כולל מקלדת QWERTY מלאה ולכן יתכן שבכלל מדובר במכשיר חדש ונוסף לסדרת ה-U שנחשבת הסדרה החדשה ביותר בסוני אריקסון שאליה שייכים כיום ה- YARI, ה- AINO וה- SATIO.

מלבד הדמיון הנראה בין התמונה הישנה והחדשה, אין לדעת עד כמה משותף המכשיר שבתמונה המבוסס על מערכת ההפעלה Symbian S60 גרסה 5 ל- Kurara הותיק לו אנו מחכים זמן רב. אנו מקווים לדעת בעתיד הקרוב  ובהחלט נשמח לראות מכשיר מקלדת נוסף מבית סוני אריקסון(מקור).

עדכון:
האתר SEMCBlog חפר קצת יותר וניסה לגלות מידע נוסף על המכשיר (וככל הנראה גם הצליח), בנוסף שלח הגולש תמונה נוספת של המכשיר אלא שהפעם נראה המכשיר בגבו ולא בחלקו הקדמי. ע"פ המידע החדש שמו של המכשיר הוא U8i או "Kanna" והוא כולל מצלמת 8MP עם צילום וידיאו באיכות HD 720p כשהתווית בגב המכשיר תומכת בנתון זה. המסך של ה- Kanna יהיה בגודל של 3.2 אינץ' ברזולוצית nHD כפי שציפנו והוא יכלול גם קישורית Wi-Fi, שקע 3.5 מ"מ לחיבור האוזניות וחיבור microUSB לסנכרון בין המחשב למכשיר. על ה- Kanna אנו צפויים לשמוע בצורה רשמית מסוני אריקסון בתערוכת MWC שתערך ב- 14 בפברואר.
עכשיו נותרה השאלה הגדולה בדבר עצם קיומו של ה- U5i. זאת לאחר שכבר נאמר כי ה- Kurara וה- U5i הם שני מכשירים שונים ומפרטו של ה- U5i חלש הרבה יותר אפילו מזה של ה- Kurara ובטח מזה של ה- Kanna.

קרא עוד:  עד ארבעה ימים עם סוללה אחת: אולפון הכריזה על Power 6 עם סוללת 6,350mAh