לא ממש הצליחו להפתיע אותנו עם ההשקה של C510. המכשיר הושק היום רשמית ברשת פלאפון והם הראשונים לקבלו.

עדכון: סיקור Sony Ericsson C510

ההודעה לעיתונות:

C510תמונה אופטימית לחיים

לאחר ההשקה המוצלחת של המצלמה הסלולארית- C905, טלפון המצלמה המוצלח בעולם, משיקה סוני אריקסון את האח הצעיר והשובב למותג ה- Cyber-shotTM– C510. מכשיר זה מצטיין ביכולת צילום גבוהה ומתהדר בחידוש נוסף בתחום הצילום הסלולארי; Smile ShutterTM– "לוכד חיוכים". לראשונה, ה- C510 מאפשר למשתמש במצלמה הסלולארית, ליהנות מעולם אופטימי יותר, עם מזהה חיוכים, על מנת שהזיכרון מהרגע המאושר ייחקק באיכות הגבוהה ביותר.

ה-C510 מעוצב באופן צעיר וחדשני ומתהדר במסך גדול, המאפשר למשתמש ליהנות מחוויית הצילום, בזכות ארסנל אפליקציות הצילום של סוני אריקסון:

  • מצלמת 3.2 מגה פיקסל אמינה.
  • Smile ShutterTM– טכנולוגיה חכמה שמאתרת את החיוך ומיידית מתעדת את הרגע.
  • תחלופה אוטומטית- המצלמה מתכווננת לתכלית הצילום (נוף, פורטרט) באופן אוטומטי.
  • זיהוי פנים- כאשר פונקצית זיהוי הפנים מופעלת, המצלמה מוצאת ומכוונת את המיקוד באופן אוטומטי על הפנים שבמסך התצוגה המקדימה.
  • Photo Fix- תיקון תמונה אוטומטי שעוזר לקבוע את מידת הבהירות, ניגוד הצבעים והתאורה בו זמנים- מאין פוטושופ מובנה.
  • פוקוס אוטומטי- מאפשר  תיעוד של הרגע באיכות הגבוה ביותר בלחיצה אחת ומיידית.
קרא עוד:  פלאפון השיקה אפליקציה לבדיקות טלפונים - Pelephone Test‎

מיקי ברקן מנכ"ל ברס- אלקטרה יבואנית סוני אריקסון מוסר: "סוני אריקסון הובילה בתחום הצילום הסלולארי מיום הקמתה. אחרי ההשקה המוצלחת של ה-C905, האתגר היה ליצור להמונים טלפון מצלמה שישרת את רצונם לשתף. ה-C510 הוא הסלולארי המושלם לשיתוף אחרים בחוויות ובזיכרונות שתועדו. הוא בעל מראה צעיר, אך עם הניסיון העשיר של מותג ה- Cyber-shotTM של סוני אריקסון".

ה C510 זכה בטלפון המצלמה הטוב ביותר מבין הטלפונים בעלי 1-3.5 מגה פיקסל בעולם, לפי מכון הבדיקה הגרמני Test Factory  שבדק את כל מכלול המכשירים בקטגוריה זו ופרסם ממצאיו ב connect magazine מגזין התקשורת המוביל באירופה.

המכשיר ישווק ברשתות פלאפון.
מחיר משתנה בהתאם למסלול ומבצע.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.