קולקצית המכשירים הבאה של סוני אריקסון בישראל

זמן קצר עבר מאז שוחרר ה- Satio של סוני אריקסון לרכישה מוקדמת וכבר מגיעה ההשקה של ה- Aino, Yari, Naite וה- Jalou ברחבי העולם. עם השקתם של ארבעת המכשירים נשארה סוני אריקסון עם שני מכשירים בלבד שעדיין לא הושקו ונמצאים ברשימת ה"בקרוב" באתר החברה – ה- X2 וה- XPERIA Pureness (ועוד מכשיר שאינו הוכרז רשמית, ה-X3).
ההשקה כאמור, תגיעה בעוד כשבוע וזאת לאחר ההשקה של ה-Satio, מכשיר הדגל של החברה.

קולקצית המכשירים הבאה של סוני אריקסון בישראל (משמאל לימין): Yari ,Aino ,Satio, Naite

ה-Aino, שיגיע ב- 14 באוקטובר יכול להיות שלכם בעבור 420 אירו, בעוד שה- Yari ימכר בעבור לא יותר מ- 250 אירו. התכשיט האופנתי Jalou יעמוד על 170 אירו וה- Naite הכל כך ידידותי לסביבה יעלה לכם 200 אירו שאולי לא יציל את הטבע, אבל כן יגרום לכמה אנשים "ירוקים" להיות מאושרים.

עכשיו נשארו ה- XPERIA X2 וה- Pureness שלפי הערכות יצאו למכירה בחודש הבא. ה- XPERIA X3 הידוע בשמו הקודם Rachael, צפוייה סוני אריקסון להכריז כבר בחודש הבא ובכך יחשף מכשיר האנדרואיד הראשון של החברה. אנו מקווים כי ההכנסות של סוני אריקסון מארבעת המכשירים שיצאו למכירה יאזנו את מאזן הרווחים שלה לרבעון הרביעי של 2009, כך שיוכלו בסוני אריקסון להתרכז בשלושת המכשירים שנשארו וכמובן להכין לנו את דור ההמשך.

מבין המכשירים החדשים אנו צפויים לראות בישראל את ה- Satio שיגיע לרשתות פלאפון ואורנג' כבר באמצע חודש נובמבר, את ה- Aino שיגיע לרשת פלאפון בלבד, את ה- Yari שיגיע לרשתות אורנג' ופלאפון ואת ה- Naite שיגיע לפלאפון ולסלקום. ה- Jalou לא יגיע לארץ, אולי משום שהוא אינו תופס נתח שוק גדול מספיק שיהיה משתלם בעבור המפעילות להשיקו. (מקור).

קרא עוד:  וואווי פרסמה לוח זמנים לעדכון מכשיריה לאנדרואיד 10
המכשירים העתידיים מבית סוני אריקסון (משמאל לימין): X3 ,X2 ,Jalou