זוכרים את שלושת המופלאים מבית סוני אריקסון? ה- Satio, ה- Aino וה- Yari כבר בדרך אלינו כשהראשונה להשיק היא רשת פלאפון. מבדיקה שערכנו באתר פלאפון עולה כי החברה כבר הכינה את מקום הכבוד למכשירים הללו, אך נדרשת עוד עבודה על פירוט המכשירים כשמוצגים בדפי האתר מידע מוטעה. הצגת המכשירים באתר פלאפון, מרמזת על ההשקה הקרבה בצעדי ענק כשכבר בשבועות הקרובים נוכל לראות את כל שלושת המכשירים מנצנצים להם על גבי קטלוג החברה.
המכשירים מיועדים לכסות את כל פלח השוק, החל מצעירים עם ה-Yari בצבע שחור פחם, דרך השוק הבוגר יותר עם ה-Aino בצבעי לבן פנינה ושחור, ועד לחובבי הצילום והמגע שמוכנים להשקיע סכום כסף לא קטן על ה-Satio המגיע בצבע שחור בלבד כשמחירו יעבור את רף ה- 3600 ש"ח. (עמודי המכירה: ה- Satio ,Aino ,Yari)

בינתיים, עד להשקת שלושת הדגמים, משיקה פלאפון את ה- Naite כסוג של מכשיר ניחומים. מדובר במכשיר "ירוק" העשוי מחומרים ממוחזרים כולל קופסאת המכשיר עצמה. הקופסא בנויה מכמה שפחות נייר (ממוחזר), והחומרים מהם בנוי המכשיר מתכלים בצורה ידידותית ומהירה יותר חלסביבה. מחירו של ה- Naite ברשת פלאפון נמוך מאוד ועומד על 39.90 ש"ח (X36) כשלמדברים בסכום הגדול מ- 149 ש"ח בחודש יזכו לזיכוי שיוריד את מחירו ל-9.90 ש"ח לחודש. את המכשיר תוכלו לרכוש בצבע אדום אדום ארגמן או בצבע אפור מתכת כשבערכה תקבלו את המכשיר Sony Ericsson Naite כמובן, סוללת 950 mAh, אוזניה סטריאופונית, כרטיס זיכרון 1GB, מכסה סוללה ומטען נייד.

קרא עוד:  גוגל משיקה גם בישראל את שירותי ההזרמה של YouTube Premium

למי ששכח את מפרט המכשיר נוכל לתזכר כי המכשיר הינו דור 3.5 והוא כולל מצלמת 2MP ללא פלאש או מיקוד, מסך בגודל 2.2 אינץ' עם 262 אלף צבעים ורזולוציה של 240×320 פיקסלים, זכרון פנימי בנפח 100MB עם אפשרות הרחבה בעזרת כרטיס microSD עד ל- 8GB וקישורית 850/2100 HSDPA. מידות של המכשיר קטנות יחסית ועמדות על 108X47X12.5 מ"מ כשמשקלו נמוך מאוד ועומד על 84 גרם בלבד. דבר שמאוד חסר לנו במכשיר הוא רכיב ה- GPS, כך שגם עם תוכנת הניווט של פלאפון או כל תוכנה אחרת תזדקקו למקלט GPS Bluetooth אשר יוכל להתחבר ללווינים השונים. (עמוד המכירה)