"חגיגה מבית סוני אריקסון", כך אפשר לקרוא לימים האחרונים בארץ לאחר שסוני אריקסון משיקה את כל שלושת מכשירי סדרת ה- Unlimited Entertainment בארץ. הכל התחיל מבואו של ה- Yari לרשת פלאפון, המשיך באורנג' עם ה- Satio ועכשיו מגיע גם ל-Aino שמגיע לרשת פלאפון באופן בלעדי וישאר כך גם בהמשך.

על ה- Aino שמענו כבר מזמן עוד במסיבת ההכרזה על המכשירים שנערכה בארץ. השבוע השיקה ברס אלקטרה (יבואנית סוני אריקסון בישראל) את כל שלושת המכשירים. באירוע ההשקה הודיע מנכ"ל ברס אלקטרה, מיקי ברקן, על כך שמכשיר ה- Aino יכנס לרשת פלאפון החל מהשבוע הבא. נראה כי בפלאפון החליטו להקדים במעט את השקת המכשיר ולהביאו לידי הצרכן ונקודות המכירה כבר החל מהיום במחיר של 99.90 ש"ח לחודש (x36) כך שמחירו עומד על כ- 20 ש"ח מעל למחירו של ה- Yari והוא מגיע לסכום כולל של 3,600 ש"ח. קשה לומר אם מחירו של המכשיר בפלאפון כדאי או לא משום שמדובר במכשיר בעל יכולות יחודיות כדוגמאת המדיה סטרימר ואפשרות השימוש במכשיר כשלט אלחוטי למכשיר ה- playstation של סוני. למדברים מעל ל- 149 ש"ח בחודש ינתן זיכוי בשווי של 50 ש"ח כמו בכל שאר המכשירים ברמת מחיר שכזו ברשת, כך שמחירו לאחר זיכוי יעמוד על 49.90 ש"ח בחודש בלבד (X36). לאחר שראינו את מחירם של ה- Aino וה- Yari נשמח לספר לכם כי מחירו של ה- Satio יעמוד על רף מחיר דומה לזה שברשת אורנג' (בין 129 ל- 119 ש"ח בחודש).

קרא עוד:  ריימן מקפץ אל Apple Arcade בכותר בלעדי לאפל

ה- Aino כולל מפרט מרשים מאוד עם איכות בנייה גבוהה. המכשיר מגיע בתצורת סליידר וכולל מסך מגע חלקי מסוג capacitive TFT בגודל 3 אינצ' ברזולוציה 432X240, מצלמת 8.1MP עם פוקוס אוטומטי או ידני לפי בחירה ונורת LED, קישוריות Bluetooth ,Wi-Fi ו- HSDPA 7.2 Mbps, זכרון פנימי בנפח 55MB עם אפשרות הרחבה עד ל- 16GB באמצעות כרטיס microSD כשבערכה עצמה כלולים כבר 8GB וסוללה בנפח של 1000mAh המספקת 4 שעות דיבור ו- 190 שעות המתנה.
כאשר ה- Aino סגור מדובר במכשיר קטן יחסית וברגע שתפתחו את הסלייד תגלו מכשיר ארוך יחסית וצר. מידותיו עומדים על 104X50X15.5 מ"מ (מצב סגור) ומשקלו על 134 גרם שלפי דעתנו אינם מורגשים כבר היום.

את ה- Aino תוכלו לרכוש בצבעי שחור או לבן לפי בחירתכם וטעמכם האישי, כשבערכת המכשיר תקבלו מכשיר סוני אריקסון Aino (בצבע הנבחר), סוללה 1000mAh, מכסה סוללה, אוזניית בלוטות מדגם MH100 של סוני אריקסון, כבל Data, כרטיס זיכרון מסוג MicroSD בנפח של 8GB, מטען נייד ומעמד שולחני לטעינה המשמש גם כתחנת שידור. מדובר בערכה יפה מאוד אשר נחשבת ליוקרתית יותר ממה שראינו במכשירים השונים של סוני אריקסון (דף המכשיר באתר פלאפון).