מוקדם יותר השנה נפוצו שמועות שסוני (Sony) שוקלת למכור את חטיבת המובייל של החברה, בדומה למהלך אותו עשתה עם Vaio חטיבת המחשבים הניידים ואף תפסיק לייצר מכשירים ניידים אם חטיבת המובייל לא תגיע לרווחיות ב-2016. אך נראה כי השמועות הללו היו מוגזמות.

מי ששם סוף לשמועות או ג'ונתן לין, מנכ"ל הסניף הטיוואני של סוני מובייל ובאירוע ההשקה של מכשיר ה-Xperia Z5 Premium בטיוואן הוא ציין כי "ההפך הוא הנכון, חטיבת המובייל של סוני תציע מכשירים עם מסכים טובים יותר, מצלמות משופרות, שיפור בצריכת האנרגיה ובעלי חווית שימוש טובה יותר".

השנה סוני השיקה את משפחת מכשירי ה-Xperia Z5 הכוללים מספר מכשירים בגדלים שונים עם מסכים הנעים בין 4.7-5.5-אינץ', כשבראשם עומד ה-Xperia Z5 Premium, מכשיר הטלפון החכם הראשון עם מסך באבחנה של 4K. מעניין יהיה לראות אם הצרכנים אכן יתרשמו מהמסך באבחנה האולטרא-גבוהה והאם השנה תצליח חטיבת המובייל של החברה להציג שיפורים בביצועיים הכלכליים. קו מכשירי ה-Xperia Z5 צפוי להגיע לישראל כבר בחודש הבא.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.