חדשות רעות לגיימרים: על פי דיווח של Bloomberg, סוני תדחה את השקת הדור הבא של קונסולת המשחקים הניידת, ה-PlayStation NGP, שהיה מיועד לצאת לקראת סוף השנה.

ההשקה שתכננה סוני לפני החגים (הנוצריים)הייתה מיועדת להגיע לארה”ב, אירופה ואסיה במקביל, אולם רק איזור אחד (נהמר על אסיה) יוכל לקבל את המכשיר בזמן, זאת בשל בעיות ועיכובים בייצור שנגרמו כתוצאה מרעידת האדמה שהתרחשה ב-11 למרץ ביפן.

העיכוב יכול להשפיע על עתיד המכירות של הקונסולה שכן המתחרה נינטנדו השיקה כבר את ה-3DS בחלק מהאזורים בעולם, ועל פי התחזיות הקונסולה של נינטדנדו עשויה לשבור את שיא המכירות של הדור הקודם. אבל דווקא מי שייהנה מהעיכוב הם מפתחי המשחקים שלהם יהיה יותר זמן לצורך ליטושים האחרונים והתאמתם למסך ה-5 אינצ’.

עדכון: בכיר בסוני יפן דוחה את הטענות כי רעידת האדמה תגרום לעיכובים וכי לדבריו, סוני מעולם לא התחייבה להשיק את הקונסולה במקביל בכל העולם.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.