היום בדיוק, סדרת God Of War חוגגת עשור. לציון אבן הדרך הזו סוני (Sony) תשחרר מהדורה-מחודשת של הכותר God Of War III עבור קונסולת הפלייסטיישן 4 (PlayStation 4).

God Of War, אשר החל את דרכו על גבי קונסולת הפלייסטיישן 2, הוא מהזכיונות החשובים והגדולים שיש לסוני. סדרת המשחקים בכיכובו של הגיבור (יש שיגידו אנטי-גיבור) קרייטוס, מזוהים במיוחד עם המותג פלייסטיישן. הכותר הראשון בסדרה שוחרר ב-22 למרץ 2005 ולציון העשור לסדרה סוני הודיעה בבלוג הפלייסטיישן כי הכותר God Of War 3 יזכה להוצאה מחודשת (Remaster) על גבי קונסולת הפלייסטיישן 4 ב-14 ליולי. הכותר המחודש יימכר ב-40 דולר ויזכה לשדרוג גרפי – המשחק ירוץ באבחנה של 1080p ובחברה מכוונים ל-60 פריימים לשנייה.

בניגוד למיקרוסופט אשר השיקה בעבר את ה-Master Chief Collection הכוללת את כל משחקי Halo' נראה כי בסוני לא מתכוונים להשיק אוסף שכזה שכן אהרון קאופמן (Aaron Kaufman), נציג של אולפן הפיתוח סנטה מוניקה, ציין בתגובות להכרזה כי "אין תוכניות להביא משחקים להביא להמיר משחקים נוספים בסדרה" עוד מציין קאופמן כי השקת הכותר God Of War III על-גבי קונסולת הפלייסטיישן 4 נועד להביא את הכותר לשחקנים שלא היו בעלי קונסולת פלייסטיישן 3 בעבר.

המשחק God Of War III הוא משחק הפלייסטיישן 3 השני לו סוני מבצעת הוצאה-מחודשת על גבי קונסולת הפלייסטיישן 4. המשחק הראשון היה The Last Of Us וזכה להצלחה גם על גבי קונסולת הדור-הבא של החברה. מוקדם יותר השנה בפאנל מפתחים PlayStation Experience אושר כי יש כותר God Of War חדש בפיתוח עבור הפלייסטיישן 4.

קרא עוד:  פרטים חדשים על Stadia: המשחקים יישמרו לתמיד, יתמוך במשחק משותף ועוד

סרטון ההכרזה

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.