סוני (Sony) הכריזה היום באופן רשמי על ה-Xperia C3, טלפון עליו אפשר לומר שצילומי סלפי היו בהחלט בראש מעייני המתכננים שלו. בכל מצטרפת סוני לרשימה מתארכת של חברות שמקדישות תשומת לב יותר מהממוצע לשיגעון הצילום הזה.

להזכירכם, חוויית צילומי הסלפי עומדת גם במרכז של ה-Ascend P7, הטלפון החדש של וואווי (Huawei) שהשקתו בארץ מתעכבת מסיבות לא ברורות.

מכירתו של המכשיר, שיוצע בצבעי לבן, שחור ומנטה, תחל באוגוסט, וכאמור למצלמות יש חשיבות רבה מבחינת החברה. האחורית היא מצלמת 8 מגה-פיקסלים המבוססת על חיישן Exmor RS, והקדמית היא מצלמת 5 מגה-פיקסלים עם מבזק לד משלה ועם זווית צילום רחבה מאוד של 80 מעלות כדי לאפשר לצלם צילומי סלפי מרובי משתתפים.

מסך ה-IPS של המכשיר הוא בגודל של 5.5 אינץ' ברזולוציה של 1,280×720 פיקסלים. המערכת על שבב היא ה-Snapdragon 400 של קוואלקום (Qualcomm) והיא מציעה ארבע ליבות עיבוד שפועלות במהירות של 1.2 ג'יגה-הרץ מעל אנדרואיד (Android) בגרסה 4.4. 1 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ו-18 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון פנימי, לצד חריץ microSD, מרכיבים את היבט הזיכרון של המכשיר.

מבחינת קישוריות יש תמיכה בדור רביעי, LTE, לצד התמיכה ב-WiFi וכן תמיכה בשני סימים שיכולים לפעול בו זמנית תוך כדי אפשרות להעברת שיחות מסים לסים על ידי המשתמש.

הטלפון אמור להיות דקיק למדי, בסך הכל 7.6 מ"מ, וגם קל יחסית עם 150 גרם שכוללים סוללת 2,500mAh.

Sony Xperia C3

מכשיר ה-Xperia C3 של סוני הוא דגם הסלפי הראשון של החברה, המציע מצלמה קדמית 5 מגה פיקסל איכותית ו-8 מגה פיקסל בגבו. המכשיר בעל מסך 5.5 אינץ' ורץ על שבב ה-Snapdragon 400 מרובע הליבה, מערכת האנדרואיד וסוללה בהספק של 2,500mAh.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.