סוני (Sony) לא נשארה מאחור זמן רב מדי. אם בשבוע שלפני E3 הוכרז על מהדורה חדשה של קונסולת ה-Xbox One עם אחסון בנפח 1 טרה-בייט, עכשיו הגיע גם תורה של החברה היפנית להכריז על המלך זהה. בבלוג ה-PlayStation האירופי הכריזה החברה על Ultimate Player Edition, מהדורה של ה-PlayStation 4 הכוללת כונן קשיח פנימי בנפח 1 טרה-בייט. מדובר בנפח אחסון כפול לעומת מה שמוצע כיום. בנוסף צוין כי המהדורה החדשה תושק במספר מדינות באירופה ובאזורים התומכים בשיטת שידור PAL החל מה-15 ליולי.

תוספת הנפח היא בהחלט מבורכת, במיוחד בדור הנוכחי של קונסולות המשחק שכן היצרניות מתגאות בנתונים המעידים על כך כי יותר משתמשים בוחרים להוריד כותרים מהחנויות המקוונות, ואלו תופסים בין 40-50 גיגה-בייט. בנוסף, גם כותרים פיזיים דורשים בדור הנוכחי התקנה בכונן הקשיח של הקונסולה, ויש גם הורדות של טלאים או תוכן נוסף – כל אלו יכולים למלא את הכונן הקשיח במהירות.

בנוסף, סוני הכריזה על דגם חדש בשם CUH-1200 שמגיע עם נפח אחסון סטנדרטי של 500 ג'יגה-בייט. ההבדל הוא שקונסולה זו מצוידת בכפתורים מכניים שמחליפים את כפתורי המגע, והיא גם שוקלת כ-10% פחות בהשוואה לדגמים הנמכרים כעת. עוד צוין כי הדגם החדש חסכוני יותר מבחינת צריכת חשמל, ומציע חיסכון של 8%. לדגם עיצוב חיצוני זהה ל-PlayStsation 4 שנמכר כיום, והוא מגיע בשני צבעים לבן-קרחון או שחור-זפת בו החיפוי של הכונן הקשיח בגימור מט בדומה לשאר גוף הקונסולה וזאת בניגוד לכיסוי המבריק שנמצא בשימוש בדגמים הנמכרים כיום. מכירת דגם ה-CUH-1200 תחל ביפן וכרגע לא הוכרז תאריך הגעה למערב.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.