נגני המוזיקה של סוני מסדרת Walkman מבוססי האנדרואיד שהוצגו בתערוכה בברלין לפני שבועיים מגיעים עתה למכירה תחת השם “Walkman Z Series”. כסוג של נגן מולטימדיה מתקדם, סוני מייעדת אותם להתחרות בנגני ה-iPod Touch, ממש כמו שסמסונג עם נגני ה-Galaxy Player.

על מערכת האנדרואיד 2.3 נוכל לעשות כל דבר שהמערכת המאפשרת לנו – התקנת אפליקציות, גלישה, מוזיקה וניגון וידאו עד 1080p ובנוסף, לבצע סטרימינג ישירות לטלוויזיה דרך חיבור HDMI או בצורה אלחוטית דרך DLNA.

לנגן ה-Walkman Z מסך מגע גדול יחסית לנגנים בגודל 4.3 אינצ’ ברזולוציה WVGA עם מיטב היקישוריות השונות (WiFi, Bluetooth) לגלישה והתחברות להתקנים חיצוניים, ומי שיהיה אחראי להפעיל ולנצל את כל היכולות הללו הוא מעבד ה-Tegra 2 כפול הליבה 1GHz עם 512MB זיכרון, כאשר את כל המדיה שלנו נוכל לאחסון בזיכרון הפנימי בנפח 16GB עד 64GB בהתאם לדגם. משקלו יעמוד על 156 גרם ומסוגל לספק עד 20 שעות האזנה למוזיקה או 5 שעות צפייה בוידאו.

הנגן בעל מפרט שלא היה מבייש את הסמארטפונים החזקים בשוק ואפשר לומר לסוני אולי לתרום את הידע לחברת הסלולר המשותפת, סוני אריקסון, כדי שתשתף אותה בידע ותשיק לנו סלולרי בעל מפרט דומה, כי ממנה עדיין לא ראינו מכשיר כפול ליבה כזה או אחר.

סדרת Walkman Z תנחת ביפן בחודש דצמבר החל מ-$364 לגרסת 16GB ועוד $559 לגרסת 64GB

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.