יצרנית מערכות השמע סונוס (Sonos) הכריזה על Sonos Radio, שירות הזרמת מוזיקה חדש ועצמאי הזמין דרך האפליקציה הרשמית ומיועד להאזנה ברמקולים של החברה.

ב-Sonos Radio יש כבר מעל 60 אלף תחנות רדיו שונות וזה כולל גם תחנות מקומיות בישראל כמו 99FM, גלגלצ, 103FM, תחנות הרדיו של כאן וכאלה לדוברי שפות שונות. מלבד זאת המשתמשים יוכלו להאזין לתחנות רבות מהעולם כמו מוסיקה, ספורט, חדשות ועוד מתחנות מקומיות המבוססות על מיקום וכן לגשת לכל תחנה ברחבי העולם, זאת בשיתוף פעולה של סונוס עם TuneIn ו-iHeartRadio וזאת ללא מודעות או פרסומות באפליקציה.

Sonos Radio יפעל בדומה לשירותי מוזיקה אחרים כמו פנדורה (Pandora), המבוסס על תחנות לפי סוג. משתמשים יוכלו לבחור סגנון מתוך 30 קטגוריות שונות הכולל פופ, היפ הופ, רוק, מוזיקה קלאסית ועוד. תחנות אלה ורשימות השירים יתעדכנו אחת לתקופה.

מלבד תחנות הרדיו, סונוס תציע תחנות רדיו מקוריות משלה שאף יכללו תוכניות רדיו שונות בהן אמנים מפורסמים ישתפו רשימות שמע האהובות עליהם, כולל שילובים עם חברת הרדיו הגדולה ביותר באירופה Global ו- Radio.com עבור מאזינים בארה"ב. תחנות מקוריות אלה יוצעו תחילה במספר מדינות מוגבל.

שירות המוזיקה Sonos Radio מוצע כעת כשירות נוסף באפליקציית החברה. עוד על מערכת הרמקולים של סונוס בביקורת המלאה שלנו.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.