קשה להאמין שמישהו בגוגל (Google) חשב בדיוק לחגוג עם מדינת ישראל את יום הולדתה ה-69 בחלוקת אפליקציות בחינם, אבל בכל מקרה, בימים הקרובים יש כמה וכמה אפליקציות שמוצעות בחינם באופן זמני לחלוטין בחנות אליה פונים כולם כדי להוריד תוכנות ומשחקים לטלפון החכם שלהם שמגיע עם מערכת ההפעלה אנדרואיד (Android). הרשימה להלן כוללת אפליקציות שזמינות בחינם לפחות בשלושת הימים הקרובים, אבל לכל היותר שבוע, כך שאל תחכו יותר מדי עם ההחלטה האם להוריד או לא. תורידו, מקסימום אחר כך תמחקו.

1.
Cambi Camera – מצלמה

כן אנחנו יודעים שלא חסרים אפליקציות שמציעות מסננים שונים עבור המצלמה שלכם, ועבור התמונות שאתם מצלמים אתה, מקדימה ומאחור, אבל תמיד יש מקום לעוד, נכון? בכל מקרה גם Cambi Camera מציעה לכם דרך להביא את האמן הפנימי שלכם לידי ביטוי, ואפילו ליצור פה ושם כמה יצירות אומנות אמתיות, וכן, הכל בעיני המתבונן. היא מציעה למעלה מ-130 מסננים שונים, ואפשר לראות מה קורה לתמונה בעת שמפעילים מסנן כזה או אחר בזמן אמת, גם מבלי להפעיל את המסנן באופן סופי. יש גם כמה כלי עריכה כלי עריכה קלים לשימוש, כמו למשל טשטוש ויישון תמונה, וניתן לערוך תמונות שמצולמות בזמן אמת או לטעון כאלה ששמורות בזיכרון המכשיר. כמובן שגם ניתן לשתף את התוצאות.

מחיר בדרך כלל: 0.99 דולר | הורדה

2.
Round Corner – התאמה אישית

חושבים שפינות עגולות עבור האפליקציות שלכם זה דבר יפה. כן אנחנו יודעים שזה לא קורה בכל המכשירים באופן טבעי, אבל לדוגמה ב-G6, החדש של LG, הממשק מציע תצוגה בה החלונות של האפליקציות עגלגלים בכל ארבע הפינות. אז עם Round Corner תוכלו לעשות זאת בעצמכם גם אם הטלפון שלכם לא תומך בכך באופן מובנה. תוכלו לקבוע אלו פינות לעגל, עד כמה לעגל אותן, והכי טוב שיש: אתם תוכלו לקבוע עבור על אפליקציה האם להשאיר את הפינות שלה מרובעות, האם לעגל אותן ולקבוע היכן העיגול יבוא לידי ביטוי: מתחת לפס הסטטוס ו/או מעל לפס הניווט. אין לאפליקציה דרישות מיוחדות , כי היא בעצם מציירת שכבה מעל המערכת.

קרא עוד:  כמו ב-Waze: גוגל תאפשר לעסקים להציע פרסומות ב-Google Maps

מחיר בדרך כלל: 0.99 דולר | להורדה

3.
Rugos Premium – Icon Pack – התאמה אישית

טוב, אם אנחנו כבר בענייני התאמה אישית, אז הנה עוד משהו שבעצם קשור לאפליקציות שהמשתמשים מתקינים במכשירי האנדרואיד שלהם, והפעם מדובר בצורה, בצבע ובתמונה של הצלמיות עצמן. טוב, בעצם לרק רק שמתקינים לבד, באופן כללי. מדובר בעצם בחבילת צלמיות לטלפונים שמבוססים על מערכת ההפעלה של גוגל, מתוך מטרה, כמובן, להקנות להם מראה מעט שונה. ניתן להשתמש בחבילה הזו גם עם מספר משגרים שקיימים בחנות גוגל, אבל לא עם כולם היא עובדת באופן חלק לגמרי. כמו כן מצהיר המפתח שלה כי הוא יעדכן את החבילה מדי פעם ויוסיף לה עוד צלמיות לעוד אפליקציות ולעוד הפניות שונות למערכת הכוללת.

מחיר בדרך כלל: 0.99 דולר | להורדה

4.
Clipboard Pro – כלי עזר

אתם מאלה שגם מדי פעם עושים עבודה כזו או אחרת עם הטלפון שלכם ולא רק משחקים ומשוחחים באפליקציית שיחות מידיות כזו או אחרת – כאילו יש אחרת? אם כן, אז אתם בטח נתקלים מדי פעם בתכנים שאתם צריכים לעבודה שלכם, או לפחות כאלה שמעניינים אתכם מספיק בכדי לשמור לכם את התוכן עצמו להתייחסות נוספת. כמו ב-Windows, הכלי המובנה שמשמש לגזירה, לשמירה ואחר כך להעתקה של תכנים לא ממש מתוחכם. האפליקציה הזו באה למלא את החסר ולהציע יכולת גזירה ושמירה של תכנים מתקדמת, כולל אפשרויות עריכה, והיא מיועדת לעבוד ברקע כל הזמן. אפשר לפתוח ולסגור אותה עם כפתור צף כדי לבדוק את התכנים השמורים, ואפשר גם לגבות את השמור לזיכרון היותר קבוע של המכשיר. ניתן אפילו לבצע חיפוש בתוכן כדי למצוא דיוק את מה שמחפשים.

קרא עוד:  אפל וספוטיפיי נלחמות על הרווחים בחנות האפליקציות

מחיר בדרך כלל: 2.49 דולר | להורדה

5.
Motorsport Manager – משחק: ניהול קבוצת מכוניות מרוץ

המשחק הזה, כך מתברר, זכה לציונים יפים מאוד באתרים שסוקרים משחקים עבור מכשירי טלפון כאלה או אחרים, ויש אפילו שכינו אותו כמשחק ניהול הספורט הכי טוב שיש, לפחות בגזרה המוגבלת של מסכים בגודל שנע סביבות ה-5.5 אינץ', פלוס/מינוס אינץ'. בכל מקרה, במשחק הזה צריך לנהל קבוצת מרוצי מכוניות מקצועית, ברמה של פורמולה כזו או אחרת. צריך לפתח את המכונית של הקבוצה, לשכור נהגים מספיק טובים שייקחו אותה למבחנים ואז אל מסלול המירוץ כדי להוביל אתכם אל התהילה. כפי שאתם בטח קצת יודעים אם אתם מתעניינים במרוצי מכוניות, ובעיקר בפורמולה 1, צריך לקבוע היטב את כוונון המכונית למצב המסלול, צריך לקבוע גם אסטרטגיית עצירות והכי חשוב צריך להקשיב גם לנהגים. כך או כך מדובר במכונה עם הרבה חלקים ואתם תצטרכו להיות אלה שמתזמרים את הכל כדי לזכות באליפויות.

מחיר בדרך כלל: 2.49 דולר | להורדה

6.
Survival Game: Lost Island PRO – משחק: הישרדות

יש הישרדות בסגנון טלוויזיוני, ואנחנו מתחמקים כאן בהחלט מענייני טעם וריח, ויש הישרדות 'אמיתית'. טוב רף משחק לא ממש יגרום לנו להרגיש כאילו אנחנו בבעיה רצינית, אבל בכל זאת, הנה משחק בו אתם מוצאים את עצמכם בנעלי גיבור שנתקע כמובן באי בודד אי שם בעולם. זה אומר שתצטרכו לבנות דברים מכלום, להתמודד עם הסכנות שיש באי, קרי בעלי חיים תוקפניים יותר או פחות, וכמובן לדאוג למזון ולשתייה, ולהתקדם ליצור נשקים, אביזרים יותר מתוחכמים וכדומה. בקיצור הרפתקה גדולה.

מחיר בדרך כלל: 1.49 דולר | להורדה