נו, אז מה אתם חושבים עומדת ה-M של גרסת אנדרואיד (Android) החדשה? איזה ממתק עוד לא קיבל התייחסות ונופל בקטגוריה המתאימה בזכות האות הראשונה שלו?ככה, בלי לחשוב יותר מדי זה יכול להיות מוקה (Mocha), מרציפן (Marzipan), מרשמלו (Marshmallow) וכמובן מאפין (Muffin).

בערך חודש נותר עד ההכרזה הרשמית של גוגל (Google), שמצליחה בינתיים, לפחות חיצונית, לשמור היטב על הסוד הכמוס, והצפייה הזו של המשתמשים, ומשחקי הניחושים, גרמו לשתיים מעובדות החברה, נאט ולו, שמחזיקות ערוץ קבוע ביוטיוב (YouTube) בו הן מתייחסות לדברים שהן עושות במלך פרויקט ה-20% של החברה, להעלות סרטון שהוא טיזר לשם של האנדרואיד החדשה

השתיים מראות את כל ההצבות של פסלי האנדרואיד הקודמים על המדשאה לפני בניין ההנהלה הראשי של גוגל, שרות ומפזזות להן, וגם מספקות הצצה לצביעת הסמל החדש, לפחות לכאורה. כמובן שבדרך הן מעלות כמעט כל אפשרות מתוקה ל-M שבמילון האנגלי.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.