לאחר ההכרזה הרשמית החגיגית שלשום על ה-G3, יורשו של ה-G2 מביתה של LG, נחשף עתה גם מחירו של טלפון הדגל החדש של החברה, ומי שאמור להפוך ליריבו העיקרי של מכשיר ה-Galaxy S5 של סמסונג (Samsung) שהושק לא מכבר וה-iPhone 6 של אפל (Apple) שצפוי להיחשף בעוד כשלושה חודשים.

מפעילות רבות ברחבי אירופה כבר החלו לפרסם את מחיר הכוכב החדש של LG, ובאופן לא מפתיע במיוחד, הוא אינו רחוק ממחירו של הדגם שקדם לו. כך לדוגמה, בפינלנד, בה פורסם המחיר לראשונה, יתומחר ה-G3 ב-599 אירו לדגם הבסיסי, עם קיבולת אחסון של 16 ג'יגה-בייט זיכרון, ו-2 ג'יגה-בייט RAM. לעומת זאת, מחירו של הדגם המתקדם יותר, עם קיבולת האחסון של 32 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון ו-3 ג'יגה-בייט זיכרון RAM יתומחר במחיר של 649 אירו. עם זאת, ההערכות הן שבעלי החנויות והמשווקים הפרטיים יתמחרו את המכשיר החדש במחיר נמוך מזה של המפעילות. חברה נוספת שפרסמה את מחירו של הכוכב החדש היא אמזון (Amazon) הגרמנית, שם יימכר המכשיר, בדגם הבסיסי שלו, ב-549 אירו. מחירו של הדגם המתקדם יותר טרם פורסם, אך על פי ההערכות הוא יימכר תמורת 600 אירו.

המפעילה קלאב (Club) הבריטית מציעה את ה-G3 ב-500 אירו לדגם הבסיסי, והיא קבעה גם את התאריך 1 ביולי כיום השקתו של המכשיר- יום לאחר הגעת המכשיר החדש למפעילות ברחבי אירופה. יתר המדינות בהן יתומחר המחיר החדש הם רומניה שם יימכר במחיר של 599 אירו לדגם הבסיסי, ואוסטרליה שם יימכר דגמו הבסיסי במחיר של 549 דולר אוסטרלי.

מחיר המכשיר בארץ, כמו גם תאריך השקתו בפועל, לא נמסרו מהיבואנית רונלייט (Ronlight), אך ההערכות הגורפות הן כי מחירו לא יעבור את קו ה-3,500 ש"ח עבור הדגם עם 32 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון.