בדומה לקודמו, עושה רושם שגם השבב החדש של חברת קוואלקום, ה-Snapdragon 820 עם בעיית ההתחממות, כך לפי שמועות שונות ברשת שטוענות כי הוא מתחמם יתר על המידה בזמן השימוש. ציוץ מסתורי של משתמש שטוען שהוא "סוכן טכנולוגי חשאי" טען במהלך סוף השבועי כי השבב החדש "לא כל כך שונה במונחים של בעיות התחממות".

בנוסף הציע המשתמש לצרכנים לחכות עד לדור הבא-הבא של Snapdragon, ה-830 שצפוי לצאת ברבעון השלישי של 2016, ולא לרכוש מכשירים שמשתמשים ב-820. מכשיר ראשון כזה, אגב, אמור להיות ה-Xiaomi Mi 5 Plus שישוחרר בדצמבר.

יחד עם זאת, לא הוצגו כל ראיות או עדויות שתומכות בטענה הזו, כך שייתכן וכדאי להתייחס אליה בזהירות. לפני כחודשיים התייחס מנכ"ל קוואלקום לשמועות על ה-810 וטען כי הן אינן נכונות ולדבריו, דגמי ה-One M9 ו-G Flex 2 אמנם כן התחממו, אך אלו היו גרסאות אב-טיפוס ולא יועדו להשקה.

ה-Snapdragon 820 מכיל 4 ליבות של 64 ביט שפועלות במהירות מקסימלית של 3 ג'יגה-הרץ, לעומת 2 ג'יגה-הר.ץ בשבב ה-810 או 2.1 ג’יגה-הרץ בשבב המתחרה מבית סמסונג (Samsung). השבב החדש אמור להיות מבוסס על ליטוגרפיית ייצור של 14 ננו-מטר, בדומה לשבב של סמסונג וככל הנראה גם בסיוע שלה לעניין, יחד עם ליבת Kryo מעודכנת ותמיכה ב-LPDDR4 ושבב גרפי משודרג.