נדמה שהמירוץ אחרי ערכת השבבים החדשה ביותר גורם לתחרות רבה בין יצרניות הסלולר הגדולות בעולם. LG השיקה לא מכבר את מכשיר הדגל שלה, ה-G3, המגיע עם ערכת השבבים Snapdragon 801. אולם, נראה כי הענקית מקוריאה לא מסתפקת בכך ומשיקה דגם נוסף של ה-G3, הפעם עם ערכת Snapdragon 805. משמעות הדבר היא שמלבד הביצועים הטובים יותר, הדגם החדש יתמוך באופן משופר ברשת ה-LTE ויוכל להגיע למהירות הורדה של עד 225Mbps.

לאחרונה אישרו שלטונות קוריאה שלוש גרסאות חדשות של דגם ה-LG G3 המיועדות לשלושה מפעילים סלולריים הפועלים בקוריאה הדרומית: F460S, F460K ו-F460L. פרטים נוספים לא דלפו על המפרטים של אותן הגרסאות, אך כאמור, דבר אחד בטוח: בכולן מוטמעת ערכת השבבים Snapdragon 805 של חברת קוואלקום (Qualcomm).

מהלך דומה נקטה קודם לכן המתחרה המקומית והעולמית סמסונג (Samsung), עת שהכריזה על גרסה משופרת של הגלקסי S5 שלה הכוללת רזולוציית מסך חדה יותר וערכת שבבים 805 מסדרת Snapdragon. כאמור, LG הרגישה כי עליה להשיב בתחרות הוגנת, והשיקה גם היא את הגרסאות המשופרות של דגם ה-G3.

אך האם נזכה לראות את הדגמים המשופרים גם באזורנו? נסיון העבר מראה שהדבר לא יקרה כאן, לפחות שלא בזמן הקרוב. יש לזכור כי דגם ה-G3 הסטנדרטי יושק רק השבוע בישראל, כך שפוחתים הסיכויים שנראה כאן דגם משופר בקרוב עם Snapdragon 805.

גרסת ה-801 של ה-G3 תושק בארץ ב-6 ליולי, ומחירו הרשמי של המכשיר עתיד לעמוד על 3,200 שקלים לגרסת ה-2GB RAM ואחסון של 16GB. עבור דגם ה-3GB RAM ו-32GB תשלמו 3,600 שקלים. צבעי השחור והלבן הקלאסיים יהיו הראשונים להימכר בארץ. בהמשך נזכה לראות גם את הצבעים המקוריים יותר: בורדו, סגול, זהב ואלומיניום. חדות המסך מעוררת התפעלות, וגם המצלמה מצויידת בטכנולוגיה ייחודית לפוקוס מהיר, מנגנון לייצוב תמונה וצילום וידאו ב-4K.

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.