האפליקציה החברתית Snapchat (סנאפצ'ט) ממשיכה לחלוף דרך ציוני דרך, ולהמשיך לגדול גם ביקום בו היא צריכה להתמודד עם האפליקציות חברתיות הכבדות Facebook ,Whatsapp ו-Instagram. ציון הדרך החדש בולט במיוחד ב-Google Play, חנות האפליקציות של גוגל. האפליקציה, שעברה עדכון גרסה לפני כמה ימים ספורים בלבד, גם סופרת באותה הזדמנות גם יותר מ-500,000 מליון הורדות. וזה בסביבת אנדרואיד בלבד.

האירוע הזה גם מתרחש, במקרה או לא, יומיים בלבד לאחר שמניותיה של סנאפ (Snap Inc), החברה שאחראית לאפליקציה, החלו להיסחר בבורסה.

אז נכון, לא ידוע כמה מתוכם הם משתמשים פעילים, ונכון יכול להיות שיש משתמשים שהורידו אותה יותר מפעם אחת, אבל אסור לשכוח יש משתמשים באפליקציה גם ב-iOS ובמערכות הפעלה אחרות. בנוסף, אם עד היום לא היה אף נתון רשמי שמעריך מהו סדר הגודל של המשתמשים באפליקציה, אפשר בהחלט להעריך שהוא מסתובב סביב החצי מיליארד.

משתמשים מדווחים כי גרסת האנדרואיד של האפליקציה היא מעט טובה יותר מזו של iOS ומציעה יותר תכונות ואפשרויות, מה שאולי מסביר את המספרים הגבוהים דווקא באנדרואיד. כך או כך, מפתחי האפליקציה כבר הודיע שהם ממשיכים להתמקד בשיפור גרסת האנדרואיד של Snapchat זאת לצד השקה של מוצרי חומרה חדשים כמו ה-Snap Spectacles, ורחפנים מתוצרת החברה.