סנאפצ'ט (Snapchat) השיקה תכונה הנקראת Custom Stories המאפשרת ליצור "סיפורים" (Stories) משותפים עם חברים באפליקציה בשימוש של תמונות וסרטונים שתועדו יחדיו ולשתפם למשך 24 השעות.

על מנת ליצור סיפור משותף עם חברים, כל שנצטרך לעשות הוא להיכנס לאזור הסיפורים באפליקציה, ללחוץ על כפתור הפלוס החדש שנמצא למעלה בצד ימין של המסך. לאחר מכן נצטרך לבחור שם, ולהזמין חברים על מנת שגם הם יוכלו להוסיף תמונות משלהם. ניתן גם ליצור סיפורים מבוססי מיקום, כך שכל החברים שנמצאים במיקום הנבחר יוכלו להעלות את תמונותיהם.

בהודעה שפרסמה סנאפ'ט אמרה כי: "זה מושלם לטיולים, למסיבות ימי הולדת או אחרי שילדה חדשה רק נולדה למשפחה". על מנת שלא לגרום לעודף שיתופים אצל המשתמשים, אותם הסיפורים ימחקו אם אף אחד לא יזרים אליהם תמונות חדשות לאחר 24 שעות.
לאחר דו"ח הרווחים הראשון שלה החודש, החברה נמצאת תחת לחצים גדולים להגדלת כמות המשתמשים ואת הזמן שהם מבלים בתוך האפליקציה. אותם הסיפורים המשותפים, יאפשרו למשתמשים לשתף עם חבריהם אירועים גדולים בהם הם נמצאים, וככה להגדיל את המעורבות ואת הזמן שלהם באפליקציה. כמובן שלא ניתן לצפות שהתכונה הזו תעצים את ההכנסות של החברה, במיוחד לאור העובדה שאינסטגרם (Instagram) ככל הנראה גם תעתיק את הרעיון הזה.

העדכון כבר זמין בחנויות האפליקציות.