עם העדכון האחרון של Snapchat (סנאפצ'אט) מגיעה אפליקציית השיתוף החברתית הפופולארית לגרסה 10. כמו בגרסאות קודמות, גם הנוכחית מכילה מספר שינויים, כשהבולטים בהם הם אפשרות חיפוש משופרת והבלטה חזותית של חלקים שונים בממשק המשתמש באפליקציה, ובאופן כולל, בעיקר דברים שקשורים להיבט השימושיות.

כך, אם עד כה הייתה אפשרות חיפוש החברים זמינה רק במסך ההודעות, בגרסה החדשה נוספה שורת חיפוש שזמינה מכל מסכי האפליקציה. לחיצה עליה חושפת את מסך החיפוש החדש המציג את האפשרויות Quick Chat – רשימת החברים איתם נמצאים בקשר תכוף, Groups – רשימת הקבוצות בהן חברים, וכן New Friends ו-Quick Add אשר מציגים רשימה של חברים חדשים וחברים מוצעים בהתאמה.

בנוסף אפשרות הגישה אל פרופיל המשתמש והצגת קוד ה-QR כבר אינה 'מוסתרת'. ניתן לגשת על ידי החלקה מלמעלה-למטה במסך המצלמה או על ידי לחיצה על תמונת ה-Bitmoji המופיעה לצד שורת החיפוש.

השוני בין האזורים השונים באפליקציה הודגש בעזרת צבע כשמסך ההודעות בעל צבע כחול ומסך הסיפורים בעל רקע סגול. בנוסף, האחרון עבר גם סידור מחדש ועתה 'הסיפורים' של החברים השונים באפליקציה מופיעים לפני תוכן מוצע שמופק על ידי גורמים מסחריים.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.