טרם הפיכת המכשירים החכמים למילה נרדפת לתרבות והימצאותם (כמעט) בכל פינה, שלט באותם ימים משחק פשוט בצבעי שחור ולבן, שסימל למעשה את תופעת ההתמכרות למשחקים בטלפון שנמשכת עד היום. מדובר כמובן במשחק המפורסם סנייק (Snake), שצפוי לבצע קאמבק היסטורי.

מפתח המשחק המקורי – מהנדס לשעבר בחברת נוקיה (Nokia) שחבר יחד עם חברת פיתוח מובילה למשחקים, סיפר כי בימים אלו ממש סיימו את פיתוחו של המשחק המדובר כך שיתאים לממשקי הטלפונים החכמים של היום. המשחק צפוי לראות אור בימים הקרובים, ובוודאי יעניק מעט רגעי נוסטלגיה תמימים לילידי שנות ה-90, שרבצו אז שעות על גבי שעות מול המסך הקטן במטרה להאכיל נחש מפוקסל, בטקסטורת ה-8 ביט, מבלי להיתקל בקירות או בעצמו.

אופי המשחק החדש יהיה זהה למדי למשחק הנוסטלגי, אם כי בשם מעט שונה שייקרא מעתה The Snake Rewind. יש לציין כי קיימים לא מעט חיקויים למשחק המדובר, אך על פי דברי המפתח זהו המשחק הדומה ביותר למקור – זאת לאור הגרפיקה המפוקסלת המקורית כמו מוזיקת הרקע הצומרנית של המשחק שהייתה קיימת באותה תקופה. כמובן, שהמשחק הנוכחי יכלול לא מעט בונוסים למתמידים – כיאה לימים של היום.

המשחק כאמור צפוי להשתחרר לחנויות היישומים לשלוש הפלטפורמות המובילות יחדיו בתאריך ה-14 למאי, כאשר לשמחת המעריצים הוא צפוי להיות בחינם.

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.