חברת אינטל (Intel), בשיתוף פעולה עם המותג SMS Audio, משיקה בישראל את אוזניות ה-SMS BioSPORT המשלבים חיישנים ביומטריים לאיסוף נתוני כושר של קצב לב ודופק. באוזניות משולב חיישן אופטי מובנה למדידה רציפה של קצב לב בזמן פעילות גופנית אינטנסיבית או מנוחה, ללא צורך ברצועה או מכשיר צמוד חזה, וחשוב עוד יותר – ללא צורך בסוללות או מקור חשמלי חיצוני. האוזניות מתחברות באמצעות מחבר 3.5 מ"מ סטנדרטי ומספקות חווית סאונד ומוזיקה תוך כדי איסוף נתונים על בריאותו של המתאמן.

בנוסף, אזניות SMS BioSPORT עמידות במים ובעלות הגנה ורמת אטימות בתקן IPX4 מפני גשם וזיעה, והן מסוגלות להסתנכרן באופן מלא עם אפליקציית RunKeeper שמציעה מעקב אחר דופק, קצב ריצה, מרחק, גובה ושריפת קלוריות, ומאפשרת למשתמשים לתכנן שגרת כושר ולעקוב אחר התקדמות לאורך זמן.

האוזניות, לדברי בחברה, אידיאליות למתאמנים וספורטאים הרוצים לעסוק בכושר מבלי להתפשר על איכות סאונד. "שיתוף הפעולה בין SMS ל- Intel בתחום הטכנולוגיה הלבישה מעלה את היכולת שלנו להביא את הכושר החכם לצרכן, כך שהיכולת של המתאמן לאסוף מדדים ומידע על ביצועיו תשולב באופן חכם ובלתי מופרד מאורח חיים", אמר נשיא SMS Audio.

אוזניות SMS Audio BioSPORT יימכרו במרכזי אורנג' ברחבי הארץ במחיר של 899 שקלים.