כולנו מכירים את הקושי לקום כל בוקר לאותה שיגרה ובואו נהיה כנים, כמה מאיתנו קמים בבוקר עם חיוך כמו שרואים בסרטים? Smile Clock, אפליקציית שעון מעורר שמהיום לא תשאיר לכם ברירה אלא לקום עם חיוך. בניגוד לאפליקציות השיגרתיות של שעונים מעוררים, ברגע שהשעון של Smile Clock מתחיל לצלצל לא תמצאו על המסך כפתור שיכבה אותו. ישנה אך ורק דרך אחת לגרום לו להפסיק, לתת לו חיוך רחב (אל דאגה, עדיין אפשר ללחוץ על כפתור הנודניק).

Smile Clock עובדת בצורה הבאה, ברגע שהשעון המעורר מתחיל לצלצל האפליקציה מנסה לאתר את הפרצוף של המשתמש. ברגע שאותר הפרצוף, באמצעות טכנולוגיה מתקדמת של זיהוי תווי פנים, Smile Clock מתמקדת על פני המשתמש ומזהה את הבעת הפנים שלו.

ברגע ש Smile Clock מזהה את החיוך של המשתמש מתחיל החלק המהנה. תמונה של החיוך נשמרת, ביחד עם התאריך והשעה שבהם התמונה צולמה בגלריה מיוחדת בה יוכל לאחר מכן המשתמש לצפות בתמונות מהבקרים השונים בהם הוא קם עם חיוך וכמובן לשתף את החיוך שלו עם החברים/משפחה דרך הרשת
החברתית האהובה עליו. Smile Clock דוגלת בשני עקרונות ראשיים, פשטות ונוחות. הממשק של Smile Clock פשטני ונעים לעין ובנוי כך שיתאים לכל משתמש, עובדה שהופכת את Smile Clock לכלי שימושי, נח ומהנה.

האפליקציה פותחה על ידי חנן רופא חיים, סטודנט למדעי המחשב באוניברסיטת תל אביב ומתכנת עם ניסיון של שנים בפיתוח ועיצוב אפליקציות למובייל.

קרא עוד:  גם חנות האפליקציות של גוגל תזכה לעיצוב כהה

להורדת האפליקציה בחנות האנדרואיד

*הודעה לעיתונות

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.