היזם דב מורן הציג לראשונה חזון לשיפור חווית השימוש היום יומי במחשב. המוצר הראשון הינו ה- smartype, מקלדת ראשונה מסוגה, מעוצבת ופונקציונאלית, עם מסך משוכלל מובנה ויכולות התאמה אישית.  האפליקציה הראשות תהא זמינה לכל משתמשי סמארטייפ באמצאות עדכון מהיר של תוכנה, על גבי הרשת ויאפשר צריכה של תוכן מותאם אישי מאתר YNET. בהמשך, יושקו אפשרויות RSS נוספות לצד אפליקציות תוכן ורשתות חברתיות.

מקלדת ה- smartype, משלבת מסך משוכלל מובנה בתוך המקלדת לצפייה במהלך ההקלדה בזמן אמת, למזעור טעויות הקלדה ומקסום תפוקת העבודה, בצורה נוחה וידידותית. הטכנולוגיה המשולבת במסך מאפשרת שילוב "keyboard apps" – אפליקציות מגוונות, קריאת דואר, שעון, תמונות, מזג אויר ועוד. לראשונה – המקלדת הופכת למוצר מתעדכן, ממש כמו ניידים חכמים ומערכות הפעלה, גם ה- smartype מאפשרת עדכוני תוכנה מהרשת ובתוך כך – להתפתח ולהשתכלל. השבוע כאמור נוספה האפליקציה החדשה של עדכוני החדשות של Ynet.

על המקלדת החדשה: ה- smartype פונה לקהל רחב, המחפש פתרון נוח וחכם מבלי לשנות את הרגליו. מדובר בקטגוריה חדשה, כפי שהנייד הפך ל'סמארטפון', הטלוויזיה ל'סמארט TV', כך גם המקלדת מוגדרת מחדש, למקלדת החכמה של smartype. עולם האפליקציות מתרחב ויוצא ממסכי הטלפון והטאבלט לעולם חדש של smartype Apps, המסוגל להכיל תכנים מתואמים אישית. וכל זאת במחיר הוגן שפונה לנתח שוק פוטנציאלי רחב.

לסקירה המלאה על המקלדת

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.