מבין חלוצות עולם השעונים החכמים ולמרות ההצלחה לה זכתה פבל (Pebble) באתרי מימון המונים, דיווחה החרה כי היא מפטרת כשליש מעובדיה מכיוון ש"בחברה קצת לחוצים בכסף."

פבל הצליחה ליצור לעצמה שם של דבר בתחום השעונים החכמים כשהציגה את השעון באותו שם המצוייד במסך דיו-אלקטרוני המסוגל לפעול במשך שבוע ללא טעינה וזו פנתה לעזרת אתר מימון-ההומנים, קיקסטארטר (Kickstarter), הגולשים התרשמו והדגם הראשון ׳גרף׳ מעל ל-10 מליון דולר. גם ממשיך דרכו הפבל טיים (Pebble Time) בעל המסך הצבעוני וגוף המתכת היה אחד מפרוייקטי הקיקסטארטר המוצלחים ביותר שבסופו החברה גייסה מעל ל-20 מליון דולר.

אך למרות האפשרויות המבוקשות כמו תמיכה בהתראות ממכשיר אנדרואיד והוספת תמיכה מקבילה ליכולות Android Wear ובתחילת החודש אפילו הוזילה את המחיר של שעוני הפבל טיים. נראה כי היא נאבקת להשאיר את הראש מעל למים ולהתחרות באפל ובגוגל כשמנכ״ל החברה אירק מיגיקובסקי דיווח על כך שהחברה תפטר 40 מתוך 120 העובדים של החברה.

בעתיד בחברה מתכוונים לבדל את המוצרים שלה מהמתחרים על-ידי התמקדות יותר בהיבטים הבריאותיים של שעונים חכמים ותחבור עם אמזון במטרה להשיק את מוצרי החברה בהודו החלר מהחודש הבא.