האולימפיאדה בלונדון הנפתחת מחר מביאה עימה לא רק תחרויות מותחות ומעניינות, אלא גם בשורות טכנולוגיות חדשות. המבקרים והספורטאים שיגיעו, יוכלו לנצל מספר יכולות שסמסונג הציגה, עם מכשיר הדגל הרשמי של אולימפיאדת 2012, ה-Galaxy S III.

מבקרי מלון Holiday Inn Stratford שבמרכז העיר מציע מגוון שירותים חכמים באמצעות הסמארטפון. כך המבקרים לא יצטרכו להשתמש בדרך “המיושנת” של הצמדת כרטיס חכם לדלת כדי להיכנס לחדר, אלא הם יוכלו לעשות זאת דרך מכשיר ה-Galaxy S III בצורה חכמה ונוחה. עוד מתאפשר גם למלון להציע מגוון שירותים נוספים, ודרך הסמארטפון המבקרים יוכלו  לבצע צ’ק-אין לחדר, להזמין שירות חדרים, לבקש שירותי כביסה ולקבל עדכונים שוטפים וחדשות מצוות המלון. בנוסף, ניתן אפילו להפוך את ה-Galaxy S III כטלפון פנימי של החדר, ולהשתמש בו כבתור שלט לטלוויזיה.

בסמסונג אומרים כי זו הפעם הראשונה שמוצע שירות שכזה מחוץ לגבולות אסיה, והוא יקיף 40 חדרים עד לסיום האולימפיאדה. טכנולוגיה זו מצטרפת להכרזה של ויזה אשר הפעילה שירות תשלום לנייד בטכנולוגיית NFC. השירות מקיף 140,000 בתי עסק ברחבי בריטניה שיאפשרו לרכוש עם כרטיסי אשראי וטלפונים ניידים הפועלים בשיטת payWave של ויזה, כולל 5,000 מוניות בלונדון ו-3,000 מסופי בתי עסק הפועלים בשטח הכפר האולימפי וזאת באמצעות מכשיר ה-Galaxy S III אשר יחולק לספורטאים ומאמנים.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.